Streszczenia

Odcinek 1746
Jak się okazuje, Stach, kolega z byłej korporacji taksówkarskiej Błażeja, był w dniu zabójstwa na osiedlu Igora, gdzie przez przypadek uszkodził wypasioną brykę, ale jej kierowca nigdy się z nim nie skontaktował. Cała sytuacja od razu intryguje Mikołaja. Chłopak dowiaduje się do kogo należał samochód. Tymczasem Hubert prosi Sandrę, by na zawsze zniknęła z jego życia. Jeśli jemu i Majce ma się udać reanimacja ich związku, ona nigdy więcej nie może im tego w jakikolwiek sposób zakłócić. Sandra nie chce stawać im na drodze do szczęścia. Jeszcze tego samego dnia wyprowadza się z Wrocławia, a Hubert błaga Marysię o jeszcze jedną szansę. Majka nie daje się złamać usilnym prośbom Huberta.

Odcinek 1745
Sabina podejrzewa Miksera, że doniósł policji na jej ojca. Tymczasem Kaśka przez przypadek znajduję dziwne zawiniątko przyczepione do spodu baru. Mikser od razu domyśla się, że to policyjny podsłuch. Odnajduje pozostałe pluskwy w swoim mieszkaniu. Już teraz nie ma wątpliwości, skąd policja miała informacje na temat obciążających Karola zarzutów. Sabina wpada w szał, kiedy dowiaduje się, że policja posłużyła się nią, by wsadzić jej ojca do więzienia. Karol traci rezon i pewność siebie, kiedy policja przyznaje, że przesłuchany w sprawie został również jego kierowca. Kinga i cała brygada wracają do Wrocławia. Adam czeka tylko na moment, kiedy jego siostra spakuje się i zniknie im z oczu. Beata jest lekko zawiedziona, że brat nie chce mieć z nią nic wspólnego.

Odcinek 1744
Podczas licytacji Beata celowo doprowadza Filipa do finansowej ruiny. Wszystkie zgromadzone przez niego pieniądze trafią na konto fundacji, zajmującej się opieką nad chorymi dziećmi. Kiedy pokonany Filip będzie chciał uciec ponownie z Polski, na jego drodze stanie sama Beata i wygarnie mu całą prawdę na jego temat, czym definitywnie zakończy ich małżeństwo. Mikser kontynuuje swoje prywatne śledztwo. Postanawia wypytać kierowcę Karola o to, co  wydarzyło się w dniu śmierci Igora i gdzie był wtedy Weksler. Policja nie zamierza dłużej czekać. Tym razem aresztują Karola pod zarzutem zabójstwa zięcia.

Odcinek 1743
Błażej nie może się nadziwić, w jak szybkim tempie filmik (nagrany przez Benitę, z ich miłosnymi ekscesami) rozmnaża się w sieci. Chłopak najbardziej obawia się momentu, kiedy nagranie trafi w ręce jego ojca. Niestety, również i Grzegorz będzie miał szansę zobaczyć swojego syna w akcji. Jako jedyny wpadnie w prawdziwy szał. Hubert ma wątpliwości, czy majka kiedykolwiek mu wybaczy i zaufa na nowo. Czy kiedykolwiek będą jeszcze rodziną? Szymon radzi mu, by uzbroił się w cierpliwość i jeszcze raz porozmawiał z Marysią. Sandra próbuje mediować między Marysią a Hubertem. Filip jest wyraźnie zauroczony Andżeliką, stara się jej za wszelką cenę zaimponować. Wedle planu, Andżelika dostaje zaproszenie na aukcję charytatywną, by towarzyszyć Filipowi.

Odcinek 1742
Marysia nie może uwierzyć w to, że Hubert zdradził ją z Sandrą. Kiedy ona przeżywała ich rozstanie, ten wpadł prosto w ramiona swojej byłej żony. Marysia próbuje pogodzić się z faktem, że tym razem wygrała Sandra. Beata deklaruje, że wystawi Kindze i Arturowi swojego męża, ale tylko pod warunkiem, że pojedzie razem z nimi do Krakowa. Kinga ostatecznie ulega błaganiom Beaty, stawia jej jednak dość restrykcyjne ograniczenia i zasady na czas wyjazdu. Błażej tęskni za swoją sympatią z Włoch. Nie może przeboleć faktu, że dziewczyna tak rzadko się do niego odzywa. Chwile milczenia przerywa wiadomość od Benity. Dziewczyna przysłała mu link do pewnej strony. Błażej zamiera, kiedy udaje mu się otworzyć wskazaną witrynę internetową. Jest na niej zamieszczony filmik z ich miłosnych ekscesów, który Benita nagrała swoją kamerką. Jak się okazuje, filmik robi furorę w sieci, a Błażej staje się rozpoznawalną twarzą w całym Wrocławiu.

Odcinek 1741
Daga i Mikser dziwnie się zachowują. Sabina domyśla się, że chodzi o zabójstwo Igora i że podejrzewają o to jej ojca. Przyznaje, że byłby do tego zdolny. Postanawia rozwiać wszelkie wątpliwości i zapytać ojca wprost, czy ma z tym coś wspólnego. Majka nie może przeboleć słów Huberta, który powiedział jej, że to niemożliwe, by jeszcze kiedykolwiek byli razem. Prosi go o wyjaśnienia. Ten wyznaje jej, że w chwili słabości zdradził ją z Sandrą.

Odcinek 1740
Mikser opowiada Dadze o propozycji, którą złożyła mu Marzena Zuber. Policjantka prosiła go, by zaangażował się w poszukiwania zabójcy Igora. Mikser postanawia sprawdzić ślady i dowody w mieszkaniu Igora. Beata szczerze przeprasza Marysię za krzywdę, którą jej wyrządziła. Wierzy, że jej i Hubertowi uda się odbudować związek. Majka tłumaczy jej, że nie da się cofnąć czasu. Sandra namawia Huberta, by zapomniał o tym, co się wydarzyło między nimi i wrócił do Marysi i Julki. Schultz nie potrafi sobie wybaczyć, że zdradził Majkę.

Odcinek 1739
Lekarz odmawia udzielenia pomocy Bronkowi. Tłumaczy, że pogotowie nie zajmuje się pijakami, a za nieuzasadnione wezwanie karetki płaci się kary. Dominik prosi lekarza, by zbadał ojca, gdyż ten nie oddycha. Okazuje się, że stan Bronka jest krytyczny i potrzebna jest operacja. Policja podstępem montuje podsłuchy w mieszkaniu Sabiny. Liczą na to, że w ten sposób zdobędą informacje na temat zabójcy Igora. Artur chce posłużyć się Andżeliką, by zwabić Filipa. Dziewczyna chętnie się zgadza.

Odcinek 1738
Hubert ma wyrzuty sumienia, że posądził Marysię o zdradę i spędził noc z Sandrą. Dominik nie potrafi zapanować nad złymi emocjami, które wzbudza w nim ojciec. Wykrzykuje mu prosto w twarz, że marzy tylko o tym, by umarł. Wieczorem koledzy odstawiają Bronka do domu w bardzo kiepskim stanie. Dominik wzywa pogotowie. Beata stara się przekonać Kingę i jej rodzinę, że chce pomóc w schwytaniu Filipa. Wszyscy podejrzewają, że jest to kolejna gra Beaty, która chce wydostać się z aresztu domowego.

Odcinek 1737
Błażej spędza uroczy poranek w towarzystwie Benity. "Kaśka" liczy na to, że zawróci Włoszce w głowie urokiem osobistym. Beata postanawia opowiedzieć Hubertowi o intrydze, którą uknuli z Filipem, a na której on i Marysia ucierpieli. Schultz nie może uwierzyć, że pozwolił innym tak perfidnie zniszczyć swoje życie. Grozi jej, że nie zostawi sprawy. Adam zarzeka się, że nigdy nie wybaczy siostrze tego, co zrobiła. Kiedy ta czuje się bezradna, proponuje, że w ramach zadośćuczynienia wystawi im Filipa.

Odcinek 1736
Marysia chce porozmawiać z Beatą, aby dowiedzieć się, jakie były motywy ich działania, z powodu których tak wiele straciła w życiu. Beata opowiada jej ze szczegółami, jak oboje z Filipem uknuli intrygę. Nikola składa wypowiedzenie w firmie meblowej. Prosi Darka, by przyjął ją z powrotem do restauracji. Łucja próbuje wykorzystać okazję, by uwieść Juliana. Ola prosi Błażeja o pomoc w ugoszczeniu kolegi z włoskiej wymiany studentów. Okazuje się, że do Wrocławia przyleci Włoszka o imieniu Benita.

Odcinek 1735
Marysia chce porozmawiać z Beatą, aby dowiedzieć się, jakie były motywy ich działania, z powodu których tak wiele straciła w życiu. Beata opowiada jej ze szczegółami, jak oboje z Filipem uknuli intrygę. Nikola składa wypowiedzenie w firmie meblowej. Prosi Darka, by przyjął ją z powrotem do restauracji. Łucja próbuje wykorzystać okazję, by uwieść Juliana. Ola prosi Błażeja o pomoc w ugoszczeniu kolegi z włoskiej wymiany studentów. Okazuje się, że do Wrocławia przyleci Włoszka o imieniu Benita.

Odcinek 1734
Radek ma za złe Nikoli, że tak łatwo przyjmuje prezent od Juliana. Kiedy sugeruje, że Nikola dostała pracę po znajomości, podważając jej umiejętności, ta obraża się i wychodzi z domu. Postanawia zapytać szefa, jakimi motywami kierował się, zatrudniając ją na tak wysokim stanowisku. Przypuszczenia Radka się potwierdzają. Beata próbuje wzbudzić litość, opowiadając, że Filip ją wykorzystał i porzucił. Nikt nie okazuje jej współczucia. Artur ma dylemat, jak rozwiązać sprawę z Filipem i Beatą. Zastanawia się, czy zawiadomić policję.

Odcinek 1733
Adam i Artur są zaskoczeni powrotem Beaty. Nie zdradzają jej, że wiedzą o kradzieży. Siostra Adama nadal okłamuje wszystkich, że sytuacja Filipa pogorszyła się, a oni potrzebują więcej pieniędzy. Kinga chce sprawdzić lojalność Beaty, okłamując ją, że od jakiegoś czasu ma romans z Arturem. Z powodu braku dowodów policja musi wypuścić Karola z aresztu, gdyż ma on alibi. Radek też wraca do domu. Śledztwo w sprawie zabójstwa Igora trzeba zacząć od nowa.

Odcinek 1732
Filip i Beata rozkoszują się bogactwem. Filip zaczyna dopytywać żonę o jej romans z Szymonem. Gdy Beata bierze prysznic, Filip postanawia zabrać oszczędności i uciec. Ona musi wrócić do Wrocławia. Rysiek żąda od Śmiałka, by wywiózł kartony z papierosami do lasu, a on przypadkowo znajdzie je w towarzystwie komendanta. Oczyści to ich z zarzutów o paserstwo, a jemu da szansę na awans. Zuber i Januszko są przekonani, że Weksler jest odpowiedzialny za zabójstwo Igora. Postanawiają go aresztować. On kontaktuje się z adwokatem i składa zeznania.

Odcinek 1731
Nikola dostaje pracę w firmie meblowej znajomego Juliana. Ten przekonuje dziewczynę, że jest wymarzoną kandydatką na to stanowisko. Nikola obawia się reakcji Radka, kiedy dowie się, że Julian nadal aktywnie uczestniczy w jej życiu. Marysia spotyka się z Hubertem. Napięta relacja między nimi sprawia, że Marysia powstrzymuje się przed powiedzeniem mu prawdy na temat Beaty i Filipa, którzy z premedytacją zabawili się ich życiem. Rysiek postanawia ukarać Śmiałka za paserstwo. Frankowi udaje się namierzyć Beatę i Filipa.

Odcinek 1730
Mikser jest przekonany, że odmawiając składania zeznań, Radek chroni Grzegorza. Błażej wierzy w niewinność ojca. Nikola nie może zrozumieć, dla kogo i dlaczego Radek to robi. Łucja przyjeżdża do Wrocławia. Próbuje namówić córkę na zakończenie związku z Radkiem, który siedzi w areszcie. Namawia ją, by wróciła do Juliana, który dawał jej wszystko. Nikola jest przekonana, że wszystkie kłopoty kiedyś się skończą. Niestety, tego samego dnia zostaje zwolniona z pracy. W okolicach restauracji spotyka Juliana.

Odcinek 1729

Śmiałek, Roman i Seweryn sprzedają papierosy z przemytu. Marek jest krytyczny w stosunku do Adama. Zakłada, że gdyby nie on, Beata i Filip nie gościliby w jego domu. Domaga się od niego odzyskania wyłudzonych przez nich pieniędzy. Tymczasem Adam informuje Artura o oszustwie. Kulczycki jest wściekły. Mikser stawia się na komendzie. Policjantka Zubek zaprasza go na kawę. Wypytuje go, dlaczego prowadzi śledztwo na własną rękę. Wyjawia, że Radek nie jest już głównym podejrzanym w sprawie.

Odcinek 1728

Marysi jest głupio, że dała się oszukać Filipowi i Beacie i pozwoliła im zniszczyć swoje życie. Po kilku dniach nieudolnych prób kontaktu z Adamem on zjawia się w domu. Marek musi pogodzić się z faktem, że zięć nie miał nic wspólnego z oszustwem siostry. Wymaga, by Adam pomógł im odzyskać zdefraudowane pieniądze. Śmiałek znajduje schowane w krzakach na cmentarzu kartony z papierosami z przemytu. Namawia Seweryna i Romana, by nimi handlowali. Daga spotyka się z Czarkiem. Fotograf jest zaskoczony, że Daga typowała go jako zabójcę Igora.

Odcinek 1727
Grzegorz jest zawiedziony, kiedy uświadamia sobie, że dzieci świetnie sobie radzą bez jego pomocy. Daga namawia Miksera, by porozmawiał z Czarkiem, który dobrze znał Igora i jego wrogów. Kinga i Marek nie mogą się skontaktować z Adamem. Żukowski zaczyna utwierdzać się w przekonaniu, że jego zięć pomagał w oszustwie Beaty i Filipa. Kinga również zaczyna wątpić w uczciwość Adama. Marysia przypomina sobie, do kogo należał kobiecy głos feralnej nocy, którą spędziła w łóżku Szymona. Natan zabiera Sabinę na obiad. W restauracji spotykają Olgierda.

Odcinek 1726

Radek przyznaje, że w dzień zabójstwa był w mieszkaniu Igora, ale Kaczmarczyk już nie żył. Zuber próbuje mu wmówić, że było inaczej. Julian chce przeprosić Nikolę za swoje zachowanie. Widzi, że dziewczynę coś trapi. Jest zaskoczony, gdy dowiaduje się, co się przydarzyło Radkowi. Marek umawia się na spotkanie z profesorem Mrozińskim, który konsultował Filipa po wykonanych badaniach. Okazuje się, że lekarz nie robił dodatkowych badań. Marek jest przekonany, że Adam wie o wszystkim. Kinga nie wie, jak powiedzieć Arturowi o oszustwie.

Odcinek 1725
Sabina prosi ojca, by pomógł Radkowi wyjść z aresztu. Karol odmawia, tłumacząc, że nie jest instytucją charytatywną. Nikola obiecuje Radkowi, że zrobi wszystko, by mu pomóc. Prosi Miksera, żeby on poszukał zabójcy Igora. Kinga prosi Marysię, aby z pomocą znajomego w Toronto sprawdziła, czy Filip był pacjentem w ich klinice. Gdy okazuje się, że nie, rodzina nie ma wątpliwości, że wyłudzono od niej duże pieniądze. Beata dzwoni do Kingi. Żukowska stara się na zdradzać, że wie o wszystkim.

Odcinek 1724
Nikola boi się o Radka. Nie wierzy, by mógł uczestniczyć w zabójstwie Igora. Jest zawiedziona, że Błażej i Mikołaj wierzą policji. Pałkowska postanawia sprawdzić, czy rodzina Adama blefowała z operacją w Kanadzie, by wyłudzić pieniądze. Prosi Marka, żeby skontaktował się ze szpitalem w Toronto. Okazuje się, że w spisie pacjentów nie ma Filipa. Podczas przesłuchań Radek do niczego się nie przyznaje, niczego nie potwierdza. Okazuje się, że jest świadek, który widział go w budynku, gdzie mieszkał Igor, w dzień zabójstwa.

Odcinek 1723
Marysia ma wyrzuty sumienia, że powiedziała Hubertowi o podejrzewaniu Sandry o udział w intrydze z romansem. Tymczasem Sandra ma za złe Hubertowi, że potraktował ją jak zabawkę, by odegrać się na Marysi. Zuber przesłuchuje Mikołaja i Dagę, by zebrać dowody obciążające Radka. Julian kolejny raz odwiedza Nikolę w pracy i zaprasza ją na kawę. Aneta jest bardzo zaniepokojona stanem Majki. Prosi Kingę, by się nią zaopiekowała. W trakcie odwiedzin u Żukowskich Tomeczek opowiada jej o podejrzeniach względem Filipa i Beaty.

Odcinek 1722 
Sandra i Hubert budzą się obok siebie po wspólnie spędzonej nocy.  Schultz jest zdania, że powinni potraktować to jako jednorazową chwilę słabości i nigdy więcej do tego nie wracać. Fabian wyznaje Patrycji, że popełnił błąd, pozwalając jej odejść. Nikola nie najlepiej radzi sobie pierwszego dnia w pracy. Obsługa klientów w niekomfortowym stroju jest dla niej stresująca. Julian podchodzi do obsługiwanego przez nią okienka. "Kaśka" musi oddać węża do sklepu. Okazuje się, że samiczka spodziewa się potomstwa.

Odcinek 1721
Radek i Nikola żądają od "Kaśki", by pozbył się węża z domu. Niestety, ten jest wyraźnie zauroczony nową maskotką. Hubert mówi Marysi, że nie spodziewał się, iż Szymon tak szybko zajmie jego miejsce. Jest rozczarowany, gdyż naprawdę wierzył, że uda im się razem z Julką zbudować prawdziwą rodzinę. Następnie, załamany, upija się w lokalu. Sandra do niego dołącza. Schultz mówi jej, że nie miał na świecie nikogo poza nią. Jego wyznanie sprawia, że między byłymi małżonkami ponownie wybucha namiętność.

Odcinek 1720
Mirka namawia chłopaków, by wyjechali za miasto. Potrzebny im będzie nowy samochód ojca Fabiana. Chłopak kradnie ojcu auto. Będący pod wpływem alkoholu przyjaciele jadą na imprezę. Dochodzi do wypadku. "Kaśka" prosi współlokatorów, by zgodzili się na to, żeby zamieszkał z nimi jego nowy przyjaciel. Ci nie wiedzą, że chodzi o węża. Hubert przychodzi do Marysi. Na miejscu zastaje bawiącego się z Julką Szymona i panią Zosię. Jest zirytowany, kiedy dowiaduje się, że Szymon wystąpi z córeczką Majki w przedstawieniu.

Odcinek 1719
Marysia kolejny raz nie ma z kim zostawić Julki. Szymon oferuje pomoc. Aurelia żali się wszystkim, jak została potraktowana przez Mariana. Ukochany zostawił ją samą w lesie z przebitą oponą w samochodzie, twierdząc, że musi sobie radzić sama. Nikola opowiada Błażejowi o dziwnym zachowaniu Radka. Szymon i Marysia wciąż zastanawiają się, kto zaplanował intrygę sugerującą, że łączy ich romans. Oboje dochodzą do wniosku, że tylko Sandra byłaby zdolna do czegoś takiego.

Odcinek 1718
Sabina jest gotowa wyjść ze szpitala. Zaczyna płakać w obecności Karola. Ojciec okazuje jej wsparcie i pociesza ją. Sabina dziękuje Natanowi za opiekę. Oboje obiecują sobie, że wkrótce się spotkają, w bardziej sprzyjających okolicznościach. Rysiek prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia Aurelii. Mieszkańcy Wadlewa przypuszczają, że Marian pozbył się Aurelii. Patrycja radzi się Nikoli w sprawach sercowych. Daga i Mikser otaczają Sabinę opieką. Dziewczyna zamierza jak najszybciej wrócić do normalnego życia.

Odcinek 1717
Dominik nie ma wątpliwości, że Fabian jest odpowiedzialny za intrygę z narkotykami. Tymczasem Fabian mówi Dominikowi, że ktoś taki jak on nigdy nie zaimponuje Patrycji. Śmiałek wraca do Wadlewa bez Aurelii. Emilka zaczyna podejrzewać, że ojciec zrobił jej coś złego. Grzegorz jest przerażony czekającą go perspektywą w rozwijającym się śledztwie dotyczącym śmierci Igora. Jest pewny, że policja mu nie odpuści, choć jest niewinny.

Odcinek 1716
Fabian prosi Dominika, by znów byli dobrymi kolegami. Okazuje się, że wszystko to gra pozorów, by wykorzystać nieuwagę Dominika i wsunąć mu do plecaka narkotyki. Nikola jest zawiedziona przebiegiem rozmowy kwalifikacyjnej i jej finałem. Pracodawca nie widzi możliwości zatrudnienia jej w dziale promocji. Proponuje jej pracę kasjerki. Mikser pyta Radka, czy miał coś wspólnego ze śmiercią Igora. Chłopak jest oburzony podejrzeniami przyjaciela. Radek prosi mamę, by pomogła mu w znalezieniu pracy dla Nikoli.


Odcinek 1715
Wiktoria próbuje otworzyć pluszowe kajdanki, którymi przykuła Ryśka do ramy łóżka. Zuber postanawia zwolnić Grzegorza z aresztu. Prosi, by nie wyjeżdżał z miasta, bo nadal jest głównym podejrzanym. Łucja bez zapowiedzi odwiedza Nikolę. Namawia córkę do powrotu do Juliana. Kobieta jest przekonana, że jest to jedyny mężczyzna, który może jej wszystko zapewnić. Radek ma za złe Nikoli, że nie powiedziała mu o problemach finansowych. Olgierd obwinia Grażynę i Karola o zabójstwo syna. Zarzeka się, że im tego nie daruje.

Odcinek 1714
Policja aresztuje Grzegorza. Jego wizyta w mieszkaniu Igora kieruje na niego podejrzenia. Emilka i Wiktoria, widząc akcesoria erotyczne, które przez przypadek trafiły w ich ręce, odczytują to jako znak. Postanawiają tego wieczoru zaszaleć z partnerami. Wiktoria wciela się w rolę seksownej policjantki, a Emilka - pielęgniarki. Szymon ma wyraźne problemy z nauczeniem się roli biedronki do przedstawienia. Organizatorzy spektaklu dochodzą do wniosku, że lepiej sprawdzi się w roli szumiącego drzewa.

Odcinek 1713
Mikser jest zdania, że każdy może być podejrzewany o zabójstwo Igora. Mirek wyjeżdża na wycieczkę klasową do Londynu. Bartek i Emilka postanawiają ten czas wykorzystać dla siebie. Szymon jest chętny wziąć udział w przedstawieniu na zajęciach rytmicznych, podczas których razem z dziećmi mają grać ich ojcowie. Hubert nie może uczestniczyć w spektaklu, będąc w podróży służbowej z klientem. Grażyna namawia Grzegorza, by powiedział policji, że w dniu zabójstwa Igora był w jego mieszkaniu. Wekslerowa boi się, że Król mógł zrobić coś głupiego.

Odcinek 1712  
Policjanci rozpoczynają śledztwo w sprawie zabójstwa Igora. Zabezpieczają dowody w mieszkaniu ofiary. Grzegorz przyznaje się Grażynie, że tego dnia był u Igora. Wszyscy martwią się, jak powiedzieć Sabinie, że straciła męża i poroniła ciążę. Weksler zamierza świętować z okazji śmierci zięcia. Radek źle się czuje. Nikola postanawia się nim zaopiekować. Niestety, robiąc zakupy w sklepie okazuje się, że na jej karcie nie ma środków. Dziewczyna zostaje bez pieniędzy i z rachunkami do uregulowania. Z opresji ratuje ją Patrycja.

Odcinek 1711
Radek ma wyrzuty sumienia, że pozwolił Igorowi skrzywdzić Sabinę. Zarzeka się, że go zabije. W szpitalu dochodzi do konfrontacji między Grażyną a Igorem. Kaczmarczyk łapie Wekslerową za rękę i mocno ją odpycha. Izabela jest świadkiem sytuacji. Sabina prosi Grażynę, by zabrała z mieszkania Igora jej rzeczy. Kiedy Wekslerowa przyjeżdża na miejsce, znajduje martwego Igora. Marysia zaczyna przypominać sobie szczegóły dotyczące nocy, którą rzekomo spędziła z Szymonem. Wydaje jej się, że był z nimi ktoś jeszcze.

Odcinek 1710
Sabina próbuje bronić się przed Igorem. Ten bardzo mocno ją bije. Dziewczyna upada na róg stołu i traci przytomność. Karetka zabiera ją do szpitala. Igor zostaje zabrany na przesłuchanie. Natan informuje Grażynę, że w wyniku odniesionych obrażeń Sabina poroniła kilkutygodniową ciążę. Grzegorz wraca z zagranicznego szkolenia. Jest zaskoczony, kiedy dowiaduje się, co się wydarzyło. Sandra zwabia Huberta do mieszkania pod pretekstem naprawy zepsutego gniazdka.

Odcinek 1709
Sabina nie dopuszcza do siebie myśli, że Igor był w stanie świadomie działać na niekorzyść Natana. Przed ślubem prosi narzeczonego o rozmowę. Igor nie przyznaje się do oskarżeń. Prosi Sabinę, by sama osądziła, komu wierzy w tej sytuacji. Wiktoria i Rysiek nadal sobie dokuczają. Rysiek odmawia jedzenia przygotowanych przez żonę włoskich posiłków. Życzy sobie, żeby na stole pojawiały się kotlety schabowe i kapuśniak. Kinga przekonuje Marysię, że Sandra musi być wplątana w sprawę domniemanego romansu z Szymonem.

Odcinek 1708
Nadszedł dzień ślubu Sabiny i Igora. Panna młoda boi się, że impreza się nie uda z powodu niedopilnowanych szczegółów. Przed ceremonią Grażyna odbiera niepokojący telefon ze szpitala. Rodzina zmarłego pacjenta przyznała się do kłamstwa. Igor namówił ich do złożenia przeciwko Natanowi pozwu o błąd w sztuce lekarskiej. Wiktoria bez konsultacji z Ryśkiem wyrzuca część jego garderoby. Aneta wraca do Wrocławia. Wyczuwa, że w życiu Marysi nastąpiły wielkie zmiany i że ma ona kłopoty.

Odcinek 1707
Daga nie wie, jak zniechęcić Miksera do gry na skrzypcach podczas wesela Sabiny. Nie chce zranić jego uczuć. Igor nie wie, czy uda mu się wybronić Natana przed sądem za spowodowanie śmierci pacjenta. Tego samego dnia Sabina spotyka Natana. Zaprasza go na ślub. Szymon dzieli się z Hubertem wątpliwościami na temat jego domniemanego romansu z Marysią. Jest przekonany, że ktoś próbuje go wrobić. Schultz w to nie wierzy i każe mu nie zbliżać się do jego bliskich. Marysia również obwinia Szymona o wszystkie kłopoty - rozważa zmianę mieszkania.

Odcinek 1706
Mikołaj postanawia powrócić do pasji z dzieciństwa, którą było granie na skrzypcach. Chce zagrać marsza weselnego w trakcie uroczystości. Patrycja nie wie, co czuje do Fabiana. Dociera do niej, że ciągle za nim tęskni i że jej go brakuje. Postanawia wyjaśnić sprawy między nią a Dominikiem. Pyta go wprost, czy on coś do niej czuje. Artur poznaje rodzinę Adama, której udzielił wsparcia finansowego. Szymon przekonuje Marysię, że nie miał nic wspólnego z ich domniemanym romansem.

Odcinek 1705
Radek, Nikola, Mikser, Daga i Ola zastanawiają się, czy powinni iść na ślub Sabiny. W trakcie narady "Kaśka" jest markotny i smutny. Jako jedyny nie dostał zaproszenia na uroczystość. Grzegorz kolejny dzień stara się być mentorem i nauczycielem zagubionego życiowo Szymona. Widząc poobijaną szczękę, daje chłopakowi wskazówki, jak radzić sobie z agresją i złością wobec innych. Mirka wmawia Fabianowi, że Dominik chce mu odbić Patrycję. Marysia złości się, kiedy po powrocie do domu zastaje Szymona bawiącego się z Julką.

Odcinek 1704
Nad ranem pijany Szymon przez pomyłkę próbuje dostać się nie do swojego mieszkania. Zaskoczony Król otwiera mu drzwi. Postanawia zaopiekować się zagubionym sąsiadem. Wojtek stara się przekonać Bartka, że Makowska i Malwina są odpowiedzialne za nagłe pogorszenie się jego zdrowia. Sabina drukuje ostatnie zaproszenia na ślub. Igor jest zły, widząc jedno dla Dagi. Staje się drażliwy, kiedy Sabina proponuje, by zaprosić na ślub jego ojca. Igor odmawia.

Odcinek 1703
W salonie pomylono termin wykonania sukni ślubnej dla Sabiny. Dziewczyna w ostatniej chwili dowiaduje się, że nie ma kreacji na najważniejszą uroczystość w jej życiu. Jedynym rozwiązaniem jest poprosić Dagę o pomoc. Tymczasem w Wadlewie Emilka i Wiktoria próbują rozstrzygnąć, czyje ciasto nadaje się na konkurs regionalnych wypieków. Szymon nie może zrozumieć, dlaczego Hubert tak szybko wmówił sobie, że Marysia go z nim zdradziła. Żali się Kindze, że wszystko w jego życiu powoli się psuje.

Odcinek 1702
Pani Zosia w ostatniej chwili informuje Marysię, że nie może tego dnia przypilnować Julki. Majka musi zabrać córeczkę ze sobą do pracy. Po powrocie z podróży służbowej Hubert przeprasza ją, że nie mógł zająć się dzieckiem, kiedy tego potrzebowała. Mirek i jego klasa mają okazję pojechać na wycieczkę do Londynu. Niestety, bez zebrania pieniędzy na dofinansowanie wyjazdu najbiedniejsze dzieci będą musiały zostać w domu. Emilka postanawia zebrać odpowiednią kwotę. Prosi Makowską, by upiekła ciasto na regionalny konkurs domowych wypieków.

Odcinek 1701
Zbliża się finał konkursu. Robert podsłuchuje rozmowę Laury i jej asystenta. Dowiaduje się, że wyniki były od początku ustawione. Fabianowi udaje się porozmawiać z Patrycją. Marysia z niecierpliwością czeka na telefon od Huberta. Liczy na to, że Sandrze uda się wpłynąć na jego decyzję. Tymczasem Sandra radzi Majce, by dała Hubertowi czas, aby ochłonął i wszystko przemyślał. Do Majki dociera, że Kinga miała rację odnośnie prawdziwych intencji byłej żony Huberta.

Odcinek 1700
Fabian nie może zapomnieć o Patrycji i o tym, że zniszczył ich związek. Ola jest dumna z poczynań Roberta. W Internecie jest już dostępne nagranie finalistów konkursu, a pod nim tysiące pozytywnych komentarzy na temat Roberta. Marysia postanawia porozmawiać z Hubertem. W garażu spotyka Sandrę. Ta obiecuje namówić go na powrót do domu. Kinga krytykuje Marysię za to, że angażuje byłą żonę Huberta w ich sprawy.

Odcinek 1699
Patrycja nie zamierza słuchać tłumaczeń Fabiana, który poprzedniej nocy całował się z Mirką. Dziewczyna ma żal do koleżanki, że z premedytacją zniszczyła jej związek. Adam prosi Artura o pożyczkę, dzięki której udałoby się sfinansować leczenie Filipa w Kanadzie. Kulczycki reaguje bez entuzjazmu i w pierwszej chwili odmawia. Robert zaczyna przekonywać się do dobrych intencji Laury. Kobieta opowiada mu o perspektywach, które czekają go, jeśli zdobędzie tytuł mistera. W Robercie powoli rodzi się chęć rywalizacji.

Odcinek 1698
Filip traci przytomność i trafia do szpitala. Kinga i Adam zdają sobie sprawę, że pieniądze na operację są potrzebne natychmiast. Adam zamierza poprosić Artura o pożyczkę. Bernadetta jest zaniepokojona zachowaniem Fabiana, który przestał się uczyć, a w ciągu tygodnia chodzi na imprezy. Patrycja postanawia z nim porozmawiać. Jest zaskoczona, widząc go całującego się z Mirką. Adam prosi Szymona, by zorganizował imprezę, na której będą zbierane datki na operację Filipa. W klubie pojawia się nowy DJ, Rafał Zapała, niegdyś dobry kolega Szymona.

Odcinek 1697
Podczas prac wykopaliskowych Roman, Łazanek i Seweryn znajdują niewypał. Natan nie jest do końca przekonany do tego, by Igor został jego reprezentantem w sądzie. Dziękuje Sabinie za troskę, ale postanawia sam rozwiązać swoje problemy. Igor prosi narzeczoną, by nie uszczęśliwiała ludzi na siłę. Kinga nie chce rozmawiać z Arturem. Ma żal, że przyjaciel w tak wyrachowany sposób zabawił się jej życiem. Artur przyznaje, że zrobił to, bo chciał, by Kinga i dzieci zostali jego rodziną. W tym momencie do domu wraca Adam.

Odcinek 1696
Natan zostaje wysłany na przymusowy urlop. Rodzina zmarłego oskarża go o błąd w sztuce medycznej. Twierdzą, że pomimo zebranego wywiadu medycznego, lekarz podał choremu leki, na które ten był uczulony. Pod nieobecność rodziny Śmiałków Roman, Łazanek i Seweryn rozpoczynają poszukiwania poniemieckiego skarbu. Marysia stara się porozmawiać z Hubertem i wyjaśniać mu, co się stało. On jest przekonany, że Majka zdradziła go z Szymonem. Artur zjawia się z niezapowiedzianą wizytą w domu Żukowskich. Korzysta z okazji, by wyznać Kindze miłość.

Odcinek 1695
Natan nie może pogodzić się z myślą, że poprzedniego dnia stracił pacjenta podczas dyżuru. Sabina stara się dodać mu otuchy. Opowiada o problemach lekarza narzeczonemu. Ten staje się rozdrażniony i zazdrosny. Artur wraca do Wrocławia. Z wakacyjnej wyprawy przyjeżdża z nim Angelika, którą poznał na Karaibach. Śmiałek informuje Emilkę, że nie zamierzają z Mirkiem i Aurelią wracać do Wadlewa, mimo że podróż po Polsce odbywają w trakcie roku szkolnego. Zaniepokojona Emilka postanawia sama przywieźć dziecko z powrotem do domu.

Odcinek 1964
Radek jest zawiedziony postawą przyjaciół. Sandra jest zła na Huberta, że zostawił ją samą z klientami w krytycznym momencie wypełniania projektu. Hubert opowiada jej o tym, co się stało. Przy okazji pyta byłą żonę, dlaczego kiedyś zdradziła go z jego najlepszym przyjacielem. Sandra przyznaje, że takie rzeczy robi się z głupoty. Kobieta twierdzi, że Marysi nie byłoby stać na coś takiego. Hubert nie potrafi znieść tej myśli. Postanawia się wyprowadzić. Natan dowiaduje się, że z jego winy zmarł pacjent.

Odcinek 1693
Hubert próbuje się dowiedzieć, czy Marysia go zdradziła. Oddaje do badania resztki alkoholu, który piła, by wykonać testy na obecność narkotyków i substancji odurzających. Olgierd zjawia się nieproszony w mieszkaniu Igora pod pretekstem poznania przyszłej synowej. Igor nie jest zachwycony obecnością ojca. Nikola jest zawiedziona brakiem odzewu ze strony pracodawców, do których wysłała CV. Radek martwi się, że dziewczyna będzie chciała wrócić do Juliana. Prosi Miksera, by urządzili imprezę, na której znajomi poznają jego dziewczynę.

Odcinek 1692
Hubert podejrzewa Marysię o zdradę. Wszystko wskazuje na to, że pod jego nieobecność spędziła ona noc z Szymonem. Mężczyzna robi Szymonowi awanturę i bije go w twarz. "Kaśka" wraca do Wrocławia. Nikola nie zamierza dłużej zwlekać ze znalezieniem sobie pracy. Przegląda dostępne w Internecie ogłoszenia. Radek zapewnia ją, że o wszystko zatroszczy się sam. Prosi Sabinę, by zgodziła się na jago powrót do salonu mody. Igor spotyka Olgierda. Ojciec gratuluje mu zaręczyn z Sabiną i domaga się zaproszenia na ślub.

Odcinek 1691
Laura coraz bardziej interesuje się Robertem. Pozostali uczestnicy konkursu uważają, że go faworyzuje. Marysia obiecuje Beacie zdobycie informacji na temat kliniki w Toronto, gdzie Filip mógłby być operowany. Igor pomaga "Kaśce" w powrocie do Polski. "Kaśka", zachwycony operatywnością Igora, proponuje mu przyjaźń. Hubert wyjeżdża służbowo, a kompletnie pijani Szymon i Filip niespodziewanie odwiedzają Marysię.

Odcinek 1690
Robert ciężko pracuje pod okiem Laury przed zbliżającym się finałem konkursu. Biuro podróży, które organizowało wakacje "Kaśki", zbankrutowało, a on utknął na lotnisku w Zurychu bez pieniędzy. Zapłakana Beata opowiada Kindze o wynikach konsultacji Filipa u profesora Mrozińskiego. Okazuje się, że Filip powinien być operowany w Kanadzie. Hubert dowiaduje się o problemach zdrowotnych Filipa. Czuje się winny za atmosferę, w jakiej zakończyli współpracę.

Odcinek 1689
Emilka pomaga Marlence w przygotowaniach do ślubu. Rączka i Łysy niespodziewanie pojawiają się w Wadlewie. Skruszony Fabian próbuje przeprosić Patrycję za niewłaściwe zachowanie. Zbliża się finał konkursu Mister Polska. Zwycięzca zostanie wybrany głosowaniu SMS-owym. Robert jest jednym z faworytów, ale ma nadzieję, że nie wygra. Tymczasem Błażej i Mikser namawiają wszystkich znajomych do głosowania na niego.

Odcinek 1688
Kinga domaga się od Filipa informacji na temat stanu jego zdrowia. Okazuje się, że ma on zaplanowaną wizytę u profesora Mrozińskiego, specjalisty w dziedzinie tętniaków mózgu. Załamana Kinga decyduje się poinformować o tym Beatę. Wojtek postanawia pomóc Marlence i prawdziwemu ojcu jej dziecka, Darkowi. Mirka upija Fabiana do nieprzytomności podczas imprezy u Krystiana.

Odcinek 1687
Podczas wspólnej nauki Mirka częstuje winem Patrycję i Fabiana. Patrycja, zniechęcona propozycją, wychodzi. Mirka wykorzystuje jej nieobecność i całuje Fabiana. Emilka i Bartek opiekują się Jasiem. Wojtek stara się odnaleźć prawdziwego ojca dziecka. Prosi Ryśka o znalezienie w policyjnych kartotekach informacji na temat Łysego. Filip i Beata decydują się na rozstanie. Kiedy rozżalony Filip zwierza się Kindze, z kurtki wypadają mu lekarstwa i wizytówka lekarza.

Odcinek 1686
Rączka stara się wmówić Wojtkowi, że jest ojcem dziecka nastoletniej Marleny. Wojtkowi nie udaje się mu tego wyperswadować. Dopiero rozmowa z Marleną wyjaśnia nieporozumienie. Okulska prosi Patrycję, by dała Mirce korepetycje z fizyki. Pomimo wzajemnej niechęci dziewczyny spotykają się, by wspólnie się uczyć. Chwila szczerej rozmowy sprawia, że wybaczają sobie ostatnie nieporozumienia. Błażej informuje Grażynę o zwolnieniu ochroniarzy przez Grzegorza.

Odcinek 1685
Beata domaga się od Filipa wyjaśnienia dwuznacznej sytuacji, której była świadkiem. Mąż zaprzecza, jakoby miał romans z Sandrą. Między małżonkami wybucha kłótnia. Beata wyrzuca Filipa z domu. Do Wadlewa przyjeżdża kolega Wojtka, Rączka, w towarzystwie ochroniarzy. Informuje Wojtka, że niedawno został ojcem. Pomiędzy Filipem i Hubertem dochodzi do konfliktu z powodu podziału zysków z organizacji rajdu. Grzegorz nieustannie poucza ochroniarzy Grażyny, aby w końcu ich zwolnić.

Odcinek 1684
Nikola rozstaje się z Julianem i wprowadza do Radka. "Kaśka", zaaferowany wakacyjnym wyjazdem, odstępuje parze własny pokój. Matka Nikoli nie potrafi zrozumieć decyzji córki. Sandra kategorycznie odmawia dalszej współpracy z Filipem. On stara się wytłumaczyć, ale dostaje od Sandry w twarz. Beata jest świadkiem tej sytuacji, podejrzewa, że jej mąż ma romans z Sandrą. Wybucha płaczem.

Odcinek 1683
Podczas nielegalnej akcji na terenie hurtowni doszło do strzelaniny. Sylwek, kolega Marcina, został ranny. Mimo protestów Marcina Radek odwozi Sylwka do zaufanego lekarza, Juliana. Filip natarczywie podrywa Sandrę, co bardzo ją denerwuje. Hubert ratuje byłą żonę z kłopotliwej sytuacji. Schultz rezygnuje ze współpracy z Filipem. Nikola uświadamia sobie, że związek z Julianem był błędem, a prawdziwe uczucie łączy ją z Radkiem.

Odcinek 1682
Emilka chce wrócić do panieńskiego nazwiska. Bartek stara się przekonać Ryśka do przyjęcia nazwiska żony. Marcin informuje Radka o przyspieszonym terminie wyjazdu do niemieckiej hurtowni. W trakcie podróży Radek uświadamia sobie, że bierze udział w nielegalnym procederze, ale jest już za późno, by się wycofać. Filip i Sandra udają się na spotkanie z przedstawicielami firmy, dla której Hubert ma zorganizować rajd. Filip liczy na nawiązanie bliższej relacji z Sandrą.

Odcinek 1681
Kaśka jest załamany tempem, w jakim przybywa mu pieniędzy w puszce z napiwkami. Jeśli tak dalej pójdzie, wyjazd do Pawła odbędzie się za kilka lat. Beata radzi mu, by sprzedał na aukcji internetowej jakąś cenną rzecz, dzięki której zarobi konkretne pieniądze. Rysiek jest nadal pogniewany na żonę. Wiktoria proponuje mu, aby w ramach kompromisu zgodził się przyjąć jej nazwisko. Między małżonkami dochodzi na tym tle do ostrej sprzeczki, w trakcie której wypominają swoje przeróżne niuanse wspólnego życia. Emilka jest przekonana, że Bartek nie miałby problemu z przyjęciem jej panieńskiego nazwiska. Niestety, tłumaczenia męża będą dla niej bardzo rozczarowujące. Marcin wprowadza Radka w nowy interes. Tym razem wyjadą na wielkie czyszczenie magazynów do jednej z niemieckich hurtowni elektronicznych - tam sprawy nabiorą dramatycznych dla Radka okoliczności.

Odcinek 1681
Kaśka jest załamany tempem, w jakim przybywa mu pieniędzy w puszce z napiwkami. Jeśli tak dalej pójdzie, wyjazd do Pawła odbędzie się za kilka lat. Beata radzi mu, by sprzedał na aukcji internetowej jakąś cenną rzecz, dzięki której zarobi konkretne pieniądze. Rysiek jest nadal pogniewany na żonę. Wiktoria proponuje mu, aby w ramach kompromisu zgodził się przyjąć jej nazwisko. Między małżonkami dochodzi na tym tle do ostrej sprzeczki, w trakcie której wypominają swoje przeróżne niuanse wspólnego życia. Emilka jest przekonana, że Bartek nie miałby problemu z przyjęciem jej panieńskiego nazwiska. Niestety, tłumaczenia męża będą dla niej bardzo rozczarowujące. Marcin wprowadza Radka w nowy interes. Tym razem wyjadą na wielkie czyszczenie magazynów do jednej z niemieckich hurtowni elektronicznych - tam sprawy nabiorą dramatycznych dla Radka okoliczności.
Odcinek 1680
Rysiek jest zawiedziony, kiedy odkrywa, że jego żona nie zmieniła do tej pory dowodu osobistego i nadal nosi nazwisko Dąbek. Wiktoria z żalem przyznaje, że nie dokonała do tej pory zmian, ponieważ wstydzi się jego nazwiska: Kozubek-Kókółka - a szczególne, jego drugiego członu pisanego z błędami ortograficznymi. Błażej dopiero teraz przyznaje się Radkowi, że niedawno rozmawiał z Nikolą, i ma wyrzuty sumienia, bo powiedział jej kilka ostrych słów. Pod wpływem impulsu Radek nachodzi Nikolę w jej domu. Żąda od dziewczyny wyjaśnień. Spotkanie wszelkimi sposobami próbuje przerwać Łucja. Radek zarzuca jej, że sprzedała własną córkę, byle tylko zapewnić sobie bezpieczeństwo i życie na wysokim poziomie. Podolski informuje uczniów, że udało się namierzyć Dominika w Holandii, u jego kuzyna. Po powrocie do Wrocławia chłopak szczerze dziękuje znajomym, że zajęli się jego sprawą. Przyznaje, że pomysł z wycieczką był głupi.

Odcinek 1679
Dadze udaje się przekonać Roberta, aby nie rezygnował z udziału w konkursie. Chłopak postanawia zaangażować się w wybory Mistera Polski, ale tylko ze względu na Olę. Natan udaje się do salonu mody, aby odebrać naprawioną marynarkę. Ma tam kolejną okazję, aby spotkać Sabinę. Ich rozmowę przerywa nagłe pojawienie się Igora. Nadal nie ma żadnych informacji o zaginionym Dominiku. Babcia poszukiwanego chłopaka, Leokadia, wraca do Wrocławia. Czuje się winna z powodu zniknięcia wnuka.

Odcinek 1678
Uczniowie szkoły angażują się w poszukiwanie Dominika. Radek i Patrycja zakładają stronę internetową, na której umieszczone są informacje na temat zaginionego kolegi. Igor sugeruje Sabinie pozbycie się znajomych z mieszkania. Rozdrażniona Sabina idzie do baru, gdzie przypadkiem spotyka Natana. Przeprasza go za zachowanie narzeczonego. Robert, zmęczony przygotowaniami do konkursu Mister Polski, chce zrezygnować. Ola nie akceptuje jego decyzji i siłą zawozi go na próbę do Laury.

 Odcinek 1677
Fabian oddaje Dominikowi swoje wszystkie oszczędności i z bólem obserwuje, jak kolega ucieka z kraju. Bogdan jest zawiedziony, kiedy dowiaduje się, że jego syn pozwolił nieletniemu koledze na wyjazd z Polski w sekrecie przed wszystkimi. Dyrektor prosi młodzież, by zaangażowała się w poszukiwania Dominika. Tymczasem Ola zapełnia kalendarz Roberta rozmaitymi zabiegami i kursami, które są niezbędne w walce o tytuł Mistera Polski. Kaśka montuje na barze w BarBarianie puszkę na napiwki. Za zebrane w ten sposób pieniądze, zamierza jechać w odwiedziny do Pawła. Liczy na to, że namówi go na powrót do kraju. Beata zwierza się Marysi, że ma romans z Szymonem.

Odcinek 1676
Bronek zjawia się w szkole Dominika. Mirka i Krystian są wyraźnie zaskoczeni, gdyż wizerunek ojca, jaki do tej pory kreował Dominik, znacznie odbiega od tego, co widzą właśnie na własne oczy. Dominik jest znacznie rozczrowany faktem, iż ojeciec wyszedł z aresztu. Jest przekonany, że koszmar zacznie się na nowo. Mikser boi się o Radka, który dla Nikoli jest gotowy zrobić wszystko. Błażej prosi dziewczynę o spotkanie. Podczas rozmowy opowiada jej, że chłopak nadal ma nadzieje, że ją odzyska. Błażej wyrzuca jej, że jest rozkapryszoną panienką, która myśli, że jej się wszystko należy i bawi ją, że Radek tak się za nią ugania. Kinga szczerze współczuje Beacie sytuacji, w jakiej ta się znajduje. Wypalenie w związku, kłopoty finansowe wyraźnie zniechęcają ją do pobytu we Wrocławiu i do kontynuowania małżeństwa. Ale Kinga unika dawania Beacie jakichkolwiek rad.

Odcinek 1675
Śmiałek z totalnym luzem obserwuje sytuację, w jakiej znaleźli się Roman, Seweryn i Emilka. Dali się oszukać akwizytorowi na sporą sumę pieniędzy. Zamierzają jednak solidnie mu się za to dowdzięczyć. Tymczasem we wrocławiskim BarBarianie zjawiają się Basia i Asia. Beata od razu rozpoznaje dziewczyny, które od dawna mają złą sławę na Pomorzu, za sprawą numerów, które wykręcały właścicielą knajp. Marysia prosi Beatę o pomoc. Proponuje jej również pracę w BarBarianie. Ta ma jednak spore obawy czy się do tego nadaje, i czy powinna dłużej zostać we Wrocławiu. Zwierza się Kindze, że myśli o rozwodzie, gdyż jej małżeństwo od dłuższego czasu to tylko fikcja. Miksera czeka poważny egzamin ze statystyki. Radek obiecuje zdobyć dla niego pytania z poprzednich lat. Nie mówi mu jednak, jak zamierza to zrobić. Mikołaj będzie zdziwiony, kiedy okaże się, że był jedyną osobą na roku, która miała dokładnie wszystkie aktualne pytania egzaminacyjne, które nigdy wcześniej nie pojawiły się w poprzednich latach.

Odcinek 1674
Robert kategorucznie odmawia udziału w konkursie na Mistera Polski. Błażej i Mikser mają z niego niezły ubaw. Ola nie ma pojęcia, jak może w tej sytuacji wszystko odkręcić - szczególnie teraz, gdy Laura (Aleksandra Nieśpielak) wydaje się być wyraźnie przekonana do udziału Roberta w konkursie. Bartek zabiera Mirka do Gdańska w odwiedziny do rodziców. Podczas nieobecności męża Emilka zaczyna się coraz gorzej czuć. Seweryn proponuje jej, by zaprosili do Wadlewa przedstawiciela handlowego, który sprzedaje "Domowego Lekarza". Obolała Emilka decyduje się na wizytę akwizytora. Sabina w tajemnicy przed wszystkimi udaje się do szpitala na dodatkowe badania. Igor nakrywa ją na gorącym uczynku i żąda wyjaśnień. Sabina źle się czuje z myślą, że jej narzeczony jest zdolny do tego, by ją śledzić.

Odcienk 1673
Sabina zostaje zatrzymana w szpitalu na obserwacji. Igor i Grażyna zbytnio rozczulają się nad jej stanem zdrowia, co oczywiście doprowadza ją do szału. Lekarz Sabiny, Natan (Krzysztof Kwiatkowski) przekazuje jej nie najlepsze informacje. Igor staje się zazdrosny o lekarza swojej narzeczonej. Ola pyta Dagę o opinię na temat tego, czy Robert ma realną szansę zostać modelem. Koleżanka nie ma najmniejszych wątpliwości, że facet mógłby zarabiać na życie w ten sposób. Daga zapoznaje Olę z Laurą, właścicielką agencji modelek i modeli, która ma dlaniej ciekawą propozyjcę. Dziewczyna w swoim imieniu zgłasza Roberta na konkurs Mistera Polski dwudziesto i trzydziestolatków. Filip "nagrywa" pierwszego klienta, który jest zainteresowany organizacją rajdów samochodowych dla pracowników swojej firmy. Efektywność Filipa robi wrażenie także na sceptycznej Sandrze. Cała trójka decyduje się na wstępną rozmowę z kilentem. Filip doszukuje się w tym również możliwości pofiltrowania z Sandrą. Radzi się wcześniej Huberta czy miałby u niej jakiekolwiek szanse.

Odcinek 1672
Sabina nie potrafi pogodzić się z faktem, że ojciec pozbawił ją udziałów w firmie z powodu Igora. Adam opuszcza rodzinę z przyczyn zawodowych, co wzbudza niezadowolenie Tomka. Sabina podejmuje decyzję o zamknięciu salonu mody, który nie przynosi spodziewanych zysków. Pogarsza się jej samopoczucie, ale odrzuca ona sugestie otoczenia, aby iść do lekarza. Wieczorem niespodziewanie traci przytomność. Robert prosi Grzegorza o zgodę na zamieszkanie z Olą w mieszkaniu Króla.

Odcinek 1671
Marcin przedstawia Radkowi ofertę sprzedaży zaliczeń przez Internet. Nikola otrzymuje prezent od Radka za pośrednictwem dziewczyny Marcina. Podarunek to pendrive w kształcie kuli ziemskiej, na którym chłopak nagrał wyznanie miłości. Weksler namawia Sabinę do zorganizowania rodzinnego spotkania z Igorem. W obecności Igora podsuwa córce do podpisu dokumenty, dzięki którym odda ona swoje udziały w firmie z powrotem w ręce ojca. Marek bezskutecznie stara się odzyskać uczucie Anety.

Odcinek 1670
Wiktoria, wściekła z powodu obarczenia jej winą za cudzy błąd, z trudem przyjmuje wybaczenie Aurelii. Emilka stara się załagodzić konflikt pomiędzy nimi. Grzegorz okłamuje Grażynę, że na męską wyprawę wybiera się nad morze. Radek odmawia pomocy Marcinowi z powodu zbliżającej się sesji. Martwi się niezdanym egzaminem z jednego przedmiotu. Marcin podsuwa mu pomysł pozwalający na otrzymanie zaliczenia.

Odcinek 1669
Obawiający się o przyszłość Dominika Bogdan oferuje mu pomoc. W szkole pojawiają się policjanci, których zadaniem jest przeprowadzenie wywiadu środowiskowego z synem Bronka. Śmiałek wpada na pomysł sprzedaży artykułów spożywczych bezpośrednio z samochodu dostawczego. Rysiek podejrzewa, że pomysłodawca nie ma zezwolenia na handel obwoźny. Turczyk i Grzegorz chcą zabrać Marka na męską wyprawę w góry, aby zapomniał o kolejnym zawodzie miłosnym. Pomysł nie wzbudza aprobaty Oli i Grażyny.

Odcinek 1668
Dominik spędza noc w garażu Fabiana. Rano, przed pójściem do szkoły razem z Fabianem idą do domu, aby zabrać plecak z książkami. Widok śpiącego pijanego Bronka jest dla chłopców szokiem. Patrycja wyczuwa, że Dominika i Fabiana łączy jakaś tajemnica. Malwina solidaryzuje się z siostrą i odmawia sprzedaży rodzinie Śmiałków jakichkolwiek artykułów w sklepie.

Odcinek 1667
Daga zdradza Igorowi, skąd zdobyła informacje o prostytutce Romie. Wizyta Aurelii w salonie fryzjerskim Wiktorii zakończyła się fatalnie. Aurelia jest wściekła z powodu zielonych pasemek na głowie. Dominik jest załamany zachowaniem ojca. Ucieka przed nim do Fabiana. Po powrocie do domu zastaje pijanego ojca i jego kolegów, którzy namawiają go do picia wódki.

Odcinek 1666
Mikser stara się wyperswadować Dadze myśl o zemście na Igorze. Uświadamia jej, że intryga z pewnością doprowadzi do zniszczenia przyjaźni z Sabiną, ale niekoniecznie do zerwania przyjaciółki z adwokatem. Jednak Daga nie rezygnuje. Opowiada Sabinie o wizytach Igora u prostytutki, co skutkuje kłótnią pomiędzy narzeczonymi. Hubert zatrudnia opiekunkę dla Julki. Aurelia namawia Śmiałka na wizytę we wrocławskiej operze. Przed spektaklem wybiera się do salonu fryzjerskiego Wiktorii.

Odcinek 1665
Dominik zwierza się Fabianowi z problemów związanych z ojcem, który zabrał mu portfel Mirki. Dziewczyna stanowczo żąda zwrotu pieniędzy. Dominik będzie zmuszony się zapożyczyć, aby zwrócić dług. Daga, która nie akceptuje zbliżającego się ślubu Sabiny i Igora, planuje zemstę. Zwraca się o pomoc do fotografa Czarka, aby zrealizować intrygę. Czarek dowiaduje się, że adwokat często korzystał z usług pewnej prostytutki. Marysia bez powodzenia usiłuje porozumieć się z "Kaśką". Trudna sytuacja w "Barbarianie" doprowadza ją do łez.

Odcinek 1664
Zachowanie Fabiana podczas imprezy urodzinowej bardzo rozczarowało Patrycję. Sabina chciałaby, aby Daga zaprojektowała stroje ślubne dla niej i Igora. Beata i Filip opowiadają Adamowi o problemach finansowych, w które wpadli z powodu nieuczciwego wspólnika. Adam chce pomóc siostrze i jej mężowi, co wzbudza dezaprobatę Kingi. Dominik ma zwrócić Mirce portfel, który zostawiła w mieszkaniu Radka, gdzie odbywała się impreza urodzinowa Patrycji. Bronek niespodziewanie zabiera synowi wszystkie wartościowe rzeczy, w tym również portfel dziewczyny.

Odcinek 1663 
Adam zaprasza rodzinę i przyjaciół na premierę przedstawienia, w którym występuje. Szymon uświadamia sobie, że może tam spotkać Beatę, z którą kiedyś spędził noc w Międzyzdrojach. Patrycja po długim wahaniu decyduje się zaprosić Mirkę na imprezę urodzinową. Radek, mimo wątpliwości, rozpoczyna współpracę z Marcinem. Do jego obowiązków będzie należała sprzedaż sprzętu elektronicznego przez Internet.

Odcinek 1662
Radek martwi się zastojem w karierze zawodowej. Zastanawia się, czy rozpocząć działalność handlową wspólnie z kolegą z uczelni, Marcinem. Ma nadzieję, że dzięki temu mógłby liczyć na lepsze zarobki, które pomogłyby mu zaimponować Nikoli. Adam stresuje się przyjazdem siostry z mężem. Wie, że Kinga nie przepada za jego rodziną. Patrycja planuje przyjęcie urodzinowe. Prosi Radka o udostępnienie pomieszczenia na imprezę.

Odcinek 1661
"Kaśka" umawia się na randkę z Dagą. Wzbudza tym zazdrość Miksera. Nikola wyznaje Radkowi prawdę na temat związku z Julianem. Śmiałek i Seweryn postanawiają osobiście schwytać naukowców, aby pomóc Ryśkowi. Lecz planu nie udaje się zrealizować, gdyż Adamczyk i Piwoński, którzy zajmowali się uprawą marihuany, zatrzymują ich jako zakładników. Zamierzają spalić stodołę wraz ze świadkami przestępstwa.

Odcinek 1660
Aurelia częstuje komendanta ciasteczkami z miętą wyhodowaną przez naukowców. Tymczasem Rysiek znajduje w domu Śmiałka doniczkę z tajemniczą sadzonką. Uświadamia sobie, że to nie zmodyfikowana mięta, lecz marihuana. Radek odwiedza Nikolę w domu. Jego wizyta jest dużym zaskoczeniem dla matki dziewczyny, Łucji. Mikser i Daga tęsknią za sobą, lecz brak im odwagi, aby wyznać uczucia. Widząc obojętność przyjaciela wobec Dagi, "Kaśka" sam chce się z nią umówić.

Odcinek 1659
Seweryn znajduje dziwną sadzonkę. Dowiaduje się od naukowca, że to nowa odmiana mięty. Zanosi trochę ziół Aurelii, która chce wykorzystać je do ciasteczek pieczonych dla komendanta. Dochodzi do kłótni pomiędzy Karolem a Grzegorzem i Grażyną. Karol podejmuje decyzję o natychmiastowej wyprowadzce. Nikola wraca z Wrocławia. Radek prosi ją kolejny raz, by odeszła od Juliana i zamieszkała z nim. Dziewczyna odmawia. Radek zarzuca jej, że jest dziwką.

Odcinek 1658
Karol drażni Grażynę i Grzegorza, wypytując ich o sprawy osobiste. Odwleka sprawę rozwodu i znalezienia dla siebie nowego mieszkania. Hubert wzbudza w Marysi poczucie winy z powodu Julki, którą, zamiast matki, będzie zajmować się opiekunka. Komendant wypytuje mieszkańców wsi o opinie na temat Ryśka i jego pracy. Wszyscy wystawiają mu jak najlepsze referencje. Mikser i "Kaśka" martwią się pogłoskami o Majce, która ma zostać nową menedżerką "Barbariana" w miejsce Gabrysi. Z kolei Marysia obawia się pierwszych dni w nowej pracy.

Odcinek 1657
Karol Weksler opuszcza więzienie. Z nieukrywaną niechęcią odnosi się do Igora, który niebawem zostanie mężem Sabiny. Marysia nie chce zajmować się wyłącznie wychowaniem Julki. Planuje życiowe zmiany i karierę. Do Wadlewa przyjeżdża komendant policji, aby przeprowadzić oficjalną inspekcję, co bardzo stresuje Ryśka. W miasteczku pojawiają się naukowcy z akademii rolniczej, którzy chcą zająć się uprawą eksperymentalnych sadzonek. Zatrzymują się u Seweryna.

Odcinek 1656
Aneta decyduje się na rozstanie z Markiem ze względu na ostatnie wydarzenia. Spotyka się z Filipowem, aby poinformować go, że powiadomiła policję, a Iwan został zatrzymany. Potem wyciąga pistolet i celuje do gangstera. Radek błaga Nikolę, żeby wróciła do niego. Dziewczyna odwozi Juliana na lotnisko, a potem pojawia się u Radka, z którym spędza noc.

Odcienk 1655
Hubert uzgadnia z Filipowem warunki wymiany Jakuba na Marysię. Gdy razem z Szymonem przyjeżdżają na umówione miejsce, spotykają tylko Iwana. Gangster grozi Hubertowi bronią i zabiera Jakuba. Sabina przeżywa nieodpowiednie zachowanie Igora poprzedniego wieczoru. Tymczasem Igor pojawia się wieczorem i prosi ją o rękę. Grażyna i Grzegorz urządzają wspólne mieszkanie.

Odcinek 1654
Zbyszek opowiada Hubertowi o porwaniu Marysi. On zleca Szymonowi ukrycie dzieci w nowym miejscu. Kiedy do jego drzwi dzwoni Aneta, wyrzuca ją bez skrupułów, bo jest świadomy jej współpracy z gangsterami. Filipow stawia Anecie ultimatum - ma natychmiast odnaleźć Jakuba, w przeciwnym razie najpierw zostanie zamordowana Marysia, a potem ona. Wyjaśnia się, kto jest autorem anonimów z groźbami, otrzymywanych przez Malwinę.

Odcienk 1653
Bartek nie pozwala Ryśkowi przesłuchać Tosi i Mirka. Aneta wyznaje Marysi, że wie, kto jest ojcem Jakuba. Mimo to nie uzyskuje od niej informacji na temat miejsca pobytu chłopca. Marysia nie może skontaktować się z Schultzem. Decyduje się na wyjazd do Wrocławia. Przed kamienicą spotyka gangsterów Filipowa, którzy siłą wpychają ją do samochodu i odjeżdżają. Stojący nieopodal Zbyszek jest świadkiem uprowadzenia.

Odcinek 1652
Nicola jest zaskoczona obecnością Radka na bankiecie, zorganizowanym z okazji zjazdu chirurgów. Przyżeka, że wszysko mu wyjaśni, ale w innych okolicznościach. Wedle obietnicy, zjawia się w jego mieszkaniu następnego dnia. Już dłużej nie musi ukrywać przed nim, kim jest i kim był mężczyzna, z którym przyszła na bankiet. Radek czuje, że był dla Nicoli tylko seks-zabawką. Rysiek nadal bezskutecznie prowadzi dochodzenie w sprawie pogróżek, które dostaje Malwina. Pod osłoną nocy, ktoś wypisuje na jej sklepie kolejne groźby. Artur odwiedza Kingę. Jest szczęśliwy widząc, że u niej i Adama wszystko zaczyna powoli się układać. Jest bliski, by otworzyć się przed nią i wyznać jej, że nadal coś do niej czuje. Tymczasem Adam dowiaduje się, że przedstawienienie muzyczne, w ktorym występuje, będzie wystawiane w różnych krajach Europy, a tournee potrwa cały rok.

Odcinek 1651
Grzegorz zbiera się na odwagę, by poinformować dzieci o swojej wyprowadzce. Obawiając się najgorszej z możliwych reakcji, dzieci ku jego zaskoczeniu dają mu błogosławieństwo i entuzjastycznie wypowiadają się o jego pomyśle. Radek i Mikser konteplują swoją nieciekawą sytuację miłosną. Obydwaj leczą serca po poprzednich związkach. Mikołajowi ostatecznie udaje się wyciągnąć Radka z domu, by razem z nim obsłużył jeden z bankietów podczas zjazdu chirurgów. W trakcie imprezy przeszłość wraca jak bumerang... Aneta w bardzo delikatny sposób stara się zdobyć jakiekolwiek informacje od Huberta i Kingi na temat miejsca pobytu Marysi i dzieci. Czas upływa, a ona nadal nie ma żadnych informacji dla Filipowa.

Odcinek 1650
Marysia z dziećmi, pod opieką Szymona, wyjeżdża za miasto. Hubert oddycha z ulgą. Prosi Sandrę, by pionfromowała Rajmunda, iż jego syn jest ukryty w bezpiecznym miejscu. Sandra nie może uwierzyć, że przez jej byłego męża straciła panowanie nad całą sytuacją, tym samym wydając na wszystkich wyrok. Hubert deklaruje, że odda chłopaka dopiero wtedy, kiedy jego rodzina będzie bezpieczna. Sandra pośpiesznie informuje Anetę o zmianie planów. Aneta zamiera, kiedy dowiaduje się, że Jakuba nie ma we Wrocławiu. Teraz obawia się rówinież i o swoje życie. Filipow daje jej 24 godziny na odnalezienie chłopaka. Grażyna proponuje Grzegorzowi, by razem zamieszkali. Pomimo początkowych oporów i strachu przed opuszczeniem dorosłych dzieci, Król postanawia zrezygnowac. Kaśka namawia Radka, żeby wreszcie zapomniał o Nicoli i się "zresetował". Proponuje mu wspólną imprezę.

Odcinek 1649
Rysiek bardzo poważnie traktuje listy, które od pewnego czasu dostaje Malwina. Również Wojtek wydaje się być bardzo przejęty całą tą sytacją. Sugeruje, że od teraz powinna ona mieć swoją ochronę. Proponuje jej, by na czas śledztwa przeniosła się do Śmiałków. Malwina jest wzruszona jego zatroskaną postawą. Kacper spotyka się z Rajmundem w areszcie. Ten utrzymuje, że na własną rękę poradzi sobie z Filipowem i sam jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo Jakubowi. Odmawia, by polska policja pomogła mu schwytać Filipowa. Kacper zamierza zabrać Jakuba z domu Marysi, żeby chronić go we własnym zakresie. Hubert nie zamierza tak tego zostawiać. Aneta odbiera niepokojący telefon od Borysa. Gangster informuje ją, że Rajmund wychodzi na wolność, a jej zadaniem jest mieć cały czas Jakuba na oku.

Odcinek 1648
Wkurzony taksówkarz Gutek postanawia zemścić sie na osobie, która urządziła sobie z niego pośmiewisko. Dość szybko orientuje się, że we wszystkim maczał palce Błażej. Spuszcza chłopakowi łomot i zarzeka się, że popamieta go na długo. Po wyjaśnieniu sobie wszystkich nieporozumień z Wojtkiem, Justyna jest gotowa wrócić do domu. Wiktoria oznajmia, że jedzie razem z nią. Fabian postanawia dać Patrycji kolejną szansę. Boi się jednak tego, że dziewczyna ma większe doświadczenie w sprawach łóżowych niż on. Przerażona Malwina błaga Ryśka o pomoc, gdyż już od kilku dni dostaje listy z pogróżkami. Dominik prosi Patrycję, by jak najszybciej przyjechała do szkoły. Na miejscu zastaje kompletnie pijaną Mirkę.

Odcinek 1647
Malwina z premedytacją nie zamawia do sklepu odżywek, o które poprosiła Justyna. Oświadcza, ze nieda się jej nabrać na litość, jak pozostali mieszkańcy. Justyna zrzeka się, że nie oczekuje od nikogo litości ani specjalnego traktowania. Przyznaje również, że gdyby nie Wojtek, Malwina zupełnie inaczej by ją traktowała. Podczas treningu wózek Justyny wpada na konar, przewraca się, a ona sama wpada na drogę. Tymczasem we Wrocławiu Krystian i Mirka nie szczędzą Patrycji kąśliwych uwag na temat jej byłego chłopaka. Dopiero od Dominika dziewczyna dowiaduje się, dlaczego Fabian się na nią obraził. Po tym nie ma najmniejszych wątpliwości, że wszystko rozpadło się przez Mirkę. Błażej kolejny raz zgadza się wieść swoją taksówką Janusza. Koledzy z korporacji są bezlitośni i bardzo uszczypliwi. Kiedy jeden z taksówkarzy zasypia pijany w BarBarianie, Błażej postanawia się na nim zemścić.

Odcinek 1646
Rysiek obwinia Justynkę za to, że wpłynęła na zmienę nastwaienia Wiktorii. I że to za jej namową, jego żona chce się przeprowadzić do Wrocławia. Wiktoria przyznaje, że gdyby nie Justyna nie pomyślałaby o zmianie swoje życia, nie dotarłoby do niej, że stoi w miejscu, że brak energii i siły do działania. Niestety, Rysiek nie podziela entuzjazmu żony i kategorycznie odmawia przeprowadzki do dużego miasta. Wiktoria oświadcza zatem, że nie widzi innego wyjścia jak to, że będą musieli się rozstać. Mirka donosi Fabianowi, że cała szkoła szepce o tym, że Patrycja była jego pierwszą dziewczyną. Chłopak jest zażenowany i załamany postawą swojej dziewczyny, która obiecała, że nikomu o tym nie powie. Błażej decyduje się wziąć kurs z Januszem - facetem, który przebrany jest w kobiece ciuchy. Koledzy z koroporacji robią mu niemałe wyrzuty.

Odcinek 1645
Kinga udowadnia dostawcy, że oszukał ją i knajpę na zawyżone faktury. Za namową Kingi, Mikser czuje się w obowiązku podziękować Dadze za uratownaie mu tyłka. Po wspólnej rozmowie, w obojgu budzi się refleksja, że tęsknią za czsami, kiedy byli razem. Patrycja szczegółowo opowiada Mirce o tym, co wydarzyło się pod namiotami z Fabianem. Zdradza również, że Fabian przeżył z nią swój pierwszy raz. Fabian zabiera Patrycję na romantyczną randkę. Na moście, na Ostrowie Tumskim, zawieszają kłudkę z ich wygrawerowanymi imionami - na znak przypieczętowania ich związku. Wiktoria oznajmia Ryśkowi, że chce coś zmienić w swoim życiu. Zamierza otworzyć salon we Wrocławiu.

Odcinek 1644
Kinga jest wściekła na Miksera za pobicie dostawcy, który w konsekwencji zamierza podać knajpę do sądu. Malwina jest nieuprzejma dla Justyny. Nie szczędzi jej przykrych komentarzy i kąśliwych uwag. Wiktoria, wprost przeciwnie, jest zafascynowana nową koleżanką Wojtka. Jest pod wrażeniem jej zapału do życia, chęci próbowania nowych rzeczy, stawiania sobie coraz to nowych wyzwań. Wojtek wyznaje Malwinie, co czuje do Justyny. Tymczasem Hubert postanawia zorganizować ochronę dla Jakuba i swoej rodziny. Opowiada Szymonowi ze szczegółami sytuację, w jakiej się znajdują. Wedle wcześniej złożonej przez Szymona obietnicy, prosi go, by właśnie teraz zaopiekował się Marysią i dziećmi. Chce, żeby wyjechał razem z nimi w jakieś bezpieczne miejsce, gdzie nikt ich nie znajdzie. Daga czuje się w obowiązku porozmawiać z Mikołajem na temat jego życia i łobuzerskiego zachowania. Chłopak jeszcze bardziej się nakręca i stanowczo rząda, by nie wtrącała się do jego życia. Dziewczyna postanawia więc pomóc mu w inny sposób.

Odcinek 1643
Wszyscy mieszkańcy Wadlewa, z wyjątkiem Malwiny, czują ogromną sympatię do Justyny i bardzo współczują jej tego, co ją spotkało. Przez Florkową przemawia zazdrość o Wojtka. Jest przez to bardzo nieprzyjemna i kąśliwa dla Justyny, którą wprost nazywa kaleką. Śmiałek przekonuje się do idei stawiania przy drogach fotoradarów. Gabrysia znajduje nieprawidłowości w papierach i stanie towaru, za które odpowiedzialny jest Mikser. O wszystkim informuje Kingę. Jak się okazuje, za każdnym razem Mikołaj parafował fakturę o dwie, trzy skrzynki alkoholu więcej, niż było na zamównieniu, a na chwilę obecną brakuje tego nadprogramowego towaru. Kacper ma dla Huberta złe wieści. Rajmund złożył wniosek o wcześniejsze zwolnienie z aresztu, z powodu pogarszającego się stanu zdrowia. Hubert obawia się, że po wyjściu z więzienia Schmidt zabierze Jakuba, który stanie się żywą tarczą w rozrachunkach między Filipowem. Marysia nie ukrywa, że boi się o chłopca. Przyznaje, że wolałaby, aby Jakub został z nimi na zawsze. Kacper przestrzega również Huberta przed jego byłą żoną, która nadal współpracuje z gangsterem i przygotowuje jego wyjście.

Odcinek 1642
Radek odreagowuje na otoczeniu stres spowodowany zachowaniem Nikoli. Adam zostaje zaangażowany do przedstawienia muzycznego, które sponsoruje firma Artura. Śmiałek i Łazanek nadal działają w sprawie usunięcia fotoradaru. Wojtek i Rysiek mają odmienne zdanie w tej kwestii. Do Wadlewa przyjeżdża znajoma Wojtka, Justyna. Kilka lat temu dziewczyna została potrącona przez samochód i od tego czasu porusza się na wózku inwalidzkim.

Odcinek 1641
Artur wpada na pomysł, który może pomóc Adamowi w karierze. Nikola nie odbiera telefonów od Radka. Chłopak jest coraz bardziej zaniepokojony jej milczeniem. Kiedy przypadkowo spotyka dziewczynę na ulicy i robi jej wymówki, Nikola uspokaja go wymyślonym na poczekaniu kłamstwem. Dochodzi do nieprzyjemnej rozmowy Grzegorza z Olą i Błażejem. Ojciec czuje się urażony, gdy dzieci okazują niezadowolenie z powodu zbyt częstych wizyt Ryszarda w ich domu.

Odcinek 1640
Emilka nie jest zainteresowana referendum w sprawie usunięcia fotoradaru. Śmiałek musi sam zebrać odpowiednią liczbę podpisów. Ryszard spędza dużo czasu w domu Grzegorza. Jego ciągła obecność irytuje Błażeja i Olę. Nikola dziwnie się zachowuje podczas randki z Radkiem, ale zakochany chłopak niczego nie zauważa.

Odcinek 1639
Sandra i Aneta decydują się na niebezpieczną intrygę skierowaną przeciwko gangsterom. Oświadczenie, które Oskar wydał dla mediów, robi duże wrażenie na Dadze. Rysiek uniemożliwia Śmiałkowi i Łazankowi zniszczenie fotoradaru. Marian podejmuje decyzję o przeprowadzeniu oficjalnego referendum w sprawie usunięcia urządzenia.

Odcinek 1638
Sandra dowiaduje się od Rajmunda, że Aneta współpracuje z Filipowem. Policja podaje Igorowi personalia osoby, która sprzedaje brukowcom informacje na temat życia osobistego Oskara. Kaczmarczyk sugeruje Sabinie, aby zerwała kontakty z Dagą i Mikserem. Oskar składa w mediach oficjalne oświadczenie dotyczące jego osoby oraz firmy. Mieszkańcy Wadlewa są zbulwersowani informacją o fotoradarze zamontowanym w miasteczku na polecenie.
 
Odcinek 1637
Policja przeszukuje salon mody w poszukiwaniu narkotyków. Wściekła Daga stara się powstrzymać funkcjonariuszy i zostaje zatrzymana za ich znieważenie. Hubert zwraca się do Szymona z prośbą o pomoc w związku z trudną sytuacją Jakuba. Makowska chce pomóc Śmiałkowi pozbyć się brata. Bez jego wiedzy przedstawia Bogusiowi korzystną ofertę. Rajmund jest pewien, że Filipow nie zaprzestanie poszukiwań Jakuba. Prosi Sandrę, aby znalazła chłopcu nową kryjówkę.

Odcinek 1636
Grażyna żali się Marcie, że czuje się zaniedbywana przez Grzegorza, który coraz więcej czasu spędza z Ryszardem. Kinga z ogromnym zaskoczeniem przyjmuje wiadomość o odejściu Mikołaja z pracy. W dodatku Gabrysia też zamierza się zwolnić, o ile Mikser nie wróci do "Barbariana". Mikołaj stawia Dadze ultimatum. Dziewczyna wybiera Oskara i definitywnie rozstaje się z Mikserem.

Odcinek 1635
Śmiałek postanawia podstępem pozbyć się Bogusia z Wadlewa. Wydaje mu się, że wystarczy duża przegrana w pokera, aby brat zniknął na zawsze. Okazuje się, że Boguś zademonstruje wadlewskiemu towarzystwu, jak naprawdę wygląda gra w pokera na pieniądze. Radek niekomfortowo się czuje z powodu Patrycji, na której względy liczył także Błażej. Mikser odchodzi z "Barbariana" z powodu nieustannych konfliktów z "Kaśką".

Odcinek 1634
Radek i Nikola pragną spędzić ze sobą jak najwięcej czasu. Boguś oczekuje od brata spłaty zachowku po rodzicach. Seweryn jest zaskoczony, bowiem sprawa spadku jest już przedawniona, a ponadto nie stać go na spełnienie żądań brata. Aneta bezskutecznie stara się namówić Marysię do zdradzenia informacji na temat Jakuba. Potem ponownie spotyka się z Filipowem.

Odcinek 1633
Radek zakłóca romantyczny pobyt Patrycji i Fabiana nad jeziorem. Seweryn przeprowadza poważną rozmowę z bratem. Okazuje się, że Boguś wrócił z powodu sprawy spadkowej dotyczącej majątku rodziców. Pomiędzy braćmi dochodzi do kłótni. Tropiąc Huberta, Iwan i Żołnierz odnajdują Jakuba. Zmuszają zastraszoną Anetę do spotkania z Filipowem. Nikola zdradza Radkowi uczucia, jakie do niego żywi.

Odcinek 1632
Śmiałek stanowczo odmawia zgody na udzielenie noclegu bratu Seweryna, Bogusiowi. Uważa, że taki drań powinien mieć zakaz wstępu do Wadlewa. Grzegorz i Grażyna zapraszają Martę i Ryszarda na domową kolację. Spotkanie przebiegnie w miłej atmosferze do momentu, gdy z ust Ryszarda padają ironiczne uwagi na temat Błażeja. Patrycja i Fabian spędzają romantyczny wieczór nad jeziorem.

Odcinek 1631
Po wspólnej nocy z Grażyną Grzegorz postanawia wziąć dzień urlopu, aby spędzić więcej czasu z ukochaną. Seweryn zwraca się do Śmiałka z nietypową prośbą. Zdenerwowany Marian odmawia. Sabina kłóci się z Grażyną z powodu Igora. Po pewnym czasie postanawia się z nią pogodzić. Rezygnuje, gdy przypadkowo zauważa matkę w towarzystwie Grzegorza. Podejrzewa, że parę łączy uczucie.

Odcinek 1630
Nikola jest zainteresowana obejrzeniem nowej kolekcji w salonie mody. Chce umówić się z Radkiem, ale on odmawia, bowiem ma wyrzuty sumienia z powodu Błażeja. Fabian jest ciekawy reakcji Patrycji na wyznanie miłości, które umieścił na jej portrecie.

Odcinek 1629
Mikołaj uświadamia sobie, dlaczego Daga tak bardzo angażuje się w sprawy firmy Oskara Billa. Nie robi tego z powodu kariery, ale dlatego, że zależy jej na samym właścicielu. Zauroczony Nikolą Radek przypadkowo spotyka ją w "Barbarianie". Rysiek wraz z Bartkiem odkrywają tajemnicę nocnych wypraw Wiktorii.

Odcinek 1628
Mikołaj żąda od Dagi zaprzestania kontaktów z Oskarem Billem. Oburzona dziewczyna odmawia. Rysiek usiłuje znaleźć dowody potwierdzające romans Wiktorii. Błażej zabiera Nikolę na kawę do "Barbariana". Tam spotykają Radka, któremu Nikola także zawróci w głowie. Projektant Oskara prosi Dagę, aby pomogła poprawić wizerunek Billa w mediach i udzieliła wywiadu telewizji. Naiwna dziewczyna zgadza się na tę propozycję.

Odcinek 1627
Klientka Błażeja zaczyna rodzić w taksówce. Piękna nieznajoma przychodzi z pomocą spanikowanemu taksówkarzowi. Wspólnie odbierają poród. Oskar jest załamany lekturą brukowców, w których ukazały się sensacyjne informacje na jego temat. Podobno został zatrzymany za posiadanie kokainy. Daga stara się go pocieszyć. Rysiek podejrzewa Wiktorię o romans.

Odcinek 1626
Rajmund żąda od Huberta, aby ukrył Jakuba w bezpiscznym miejscu. Grozi mu poważnymi konsekwencjami, gdyby chłopcu stało się coś złego. Zabobonny Stach nie prowadzi taksówki w piątek trzynastego. To samo radzi Błażejowi, ale ten nie wierzy w przesądy. W trakcie jednego z kursów wydarzy się coś niezwykłego, a Błażej będzie musiał wykazać się wyjątkowymi umiejętnościami. Zakochany Fabian ofiarowuje Patrycji własnoręcznie namalowany portret.

Odcinek 1625
Hubert dowiaduje się od Sandry, że gangsterzy zamierzają porwać Jakuba. Fabian i Patrycja planują kolejną randkę. Nie dochodzi ona do skutku z powodu klasówki z fizyki. Para postanawia wspólnie przygotować się do sprawdzianu w domu Patrycji. Ale nie są w stanie skupić się na nauce. Nagłe pojawienie się Radka przerwie romantyczną scenę.

Odcinek 1624
Kacper zdobył kolejne wiadomości. Okazuje się, że siostra Sandry nie ma syna. Hubert i Marysia nie domyślają się nawet, jakie niebezpieczeństwo grozi im i Jakubowi. "Kaśka", jako nowy menedżer, nie wzbudza zachwytu personelu "Barbariana". Hubert jedzie do domu Miecia. Spotyka tam pobitą i roztrzęsioną Sandrę, która zdradza prawdziwą tożsamość Jakuba.

Odcinek 1623
Zdaniem Miksera Kinga popełniła błąd, przyjmując "Kaśkę" na stanowisko menedżera w "Barbarianie". Iwan i Żołnierz żądają od Sandry ujawnienia miejsca pobytu Jakuba. Zastraszona kobieta, mimo gróźb, odmawia odpowiedzi. Kacper spotyka się z Hubertem. Przekazuje mu informacje o byłej żonie, która prawdopodobnie odwiedzała Rajmunda w więzieniu.

Odcinek 1622
Radkowi nie przypadł do gustu pomysł wspólnego mieszkania z matką i rodzeństwem. Nadmiar obowiązków przytłacza Kingę, dlatego proponuje ona Mikserowi stanowisko menedżera w "Barbarianie". "Kaśka" czuje się niedoceniony. Mieszkańcy Wadlewa zaczynają masowo chorować. Wśród dolegliwości dominują mdłości i wysoka temperatura. Bartek usiłuje znaleźć przyczynę tej epidemii. Okazuje się, że powodem zatrucia są towary ze sklepu Malwiny.

Odcinek 1621
Mirosława z dużym oddaniem opiekuje się Radkiem, Patrycją i Kaśką. Gdy przyjęto ją do pracy we Wrocławiu, zdecydowała się na stałe zamieszkać z dziećmi. Marysia i Hubert niepokoją się nagłym zniknięciem Sandry, która z nikim się nie skontaktowała od czasu wyjazdu. Hubert domyśla się, że była żona mogła uciec za granicę.

Odcinek 1620
Ola spędza noc z Robertem. Sandry nie opuszczają podejrzenia, że jest śledzona. Zostawia Jakuba pod opieką Marysi i Huberta i znika. Patrycję cieszy wizja zbliżającej się randki z Fabianem. Niespodziewanie przyjeżdża mama dziewczyny. We Wrocławiu czeka ją rozmowa w sprawie pracy. Spotkanie z Fabianem nie dochodzi do skutku.

Odcinek 1619
Pod pozorem wieczornej telekonferencji Eryk zwabia Olę do firmy. Gdy dziewczyna przychodzi, zaczyna ją molestować. Fabian i Dominik idą na wagary. Chłopcy wykorzystują czas spędzony poza szkołą do przeprowadzenia męskiej rozmowy. Grzegorz prosi o Marka o radę w sprawie Grażyny. Potem ponownie wyznaje ukochanej, że zrobi wszystko, aby z nią być. Poruszona Grażyna postanawia mu zaufać. Fabian zaprasza Patrycję do kina.

Odcinek 1618
Karol, zaskoczony decyzją Grażyny o rozwodzie, proponuje jej pewien układ. Robert kolejny raz przestrzega Olę przed podrywającym ją szefem. Ona nie bierze sobie tych uwag do serca. Dominik, dorabiający jako pomocnik na budowie, podejrzewa, że Fabian może opowiedzieć o jego zajęciu w szkole. Krystian zostaje zaczepiony przez podejrzanego typa. Po chwili okazuje się, że jest to brat Patrycji.

Odcinek 1617
Grażyna odwiedza przebywającego w więzieniu Karola Wekslera. Informuje go o nierozważnych decyzjach biznesowych Sabiny. Karol jest zirytowany i zaczyna obwiniać Grażynę o zaistniałą sytuację. Nie cofa się nawet przed groźbami. Ona nie widzi powodu, dla którego miałaby znosić takie traktowanie i wychodzi. Dominik odwiedza Fabiana. Sandra przeczuwa, że jest śledzona.

Odcinek 1616
Marysia opowiada Hubertowi o chłopcu mieszkającym z Sandrą. Okazało się, że Jakub jest siostrzeńcem Sandry, o którym Hubert nigdy nie słyszał. Wojtek zaimponował Malwinie stanowczą postawą w konflikcie z Florkiem. Seweryn, Łazanek i Śmiałek przepędzają Kazika z Wadlewa. Grażyna postanawia poinformować Karola o tym, że Sabina mianowała Igora pełnomocnikiem w firmie Wekslera.

Odcinek 1615Bartek wraz w weterynarzem starają się poprawić stan zdrowia osiołka. Relacje pomiędzy Wojtkiem i Florkiem nadal są złe. Wojtek decyduje się dać Florkowi nauczkę. Igor omawia z Sabiną sytuację w firmie jej ojca. Uważa, że Sabinie brakuje dobrego doradcy, który pomógłby jej w prowadzeniu biznesu. Ona proponuje mu stanowisko pełnomocnika. Grażynie nie przypada do gustu decyzja córki. Marysia odwiedza Sandrę i zastaje u niej Jakuba.

Odcinek 1614
Po awanturze Kinga stara się bronić męża przed Arturem. Kulczycki chce ośmieszyć Adama przed żoną. Wciąż marzy o tym, aby Kinga wróciła do niego. Śmiałek i Bartek przestrzegają Wojtka przed Florkiem, który nadużywa alkoholu i potrafi być nieobliczalny. Niespodziewanie Florek zjawia się z bronią w domu Śmiałka. Nowym lokatorem Sandry jest trzynastoletni Jakub.

Odcinek 1613
Marta stara się przekonać Grażynę do przeprowadzenia szczerej rozmowy z Grzegorzem. Adam wpada w szał po kolejnej naganie ze strony Wrońskiego. Rozbija drukarkę i rzuca Wrońskiemu kilka przykrych słów, po czym wychodzi. Pozostali pracownicy są świadkami tego incydentu. Wojtek chce odzyskać uczucie Malwiny. Przygotowuje romantyczną niespodziankę w jej domu.

Odcinek 1612
Adama coraz bardziej przytłacza nawał obowiązków w firmie Artura. Nagany ze strony Wrońskiego są coraz częstsze. Mimo to Artur przyznaje Adamowi premię uznaniową. W domu Śmiałka pojawiają się Marcel, Konrad i czarnoskóry Bernard, którzy przynoszą podarunki dla Magdy i Jerzego. On widzi w tym analogię do trzech króli w Betlejem, czym denerwuje Aurelię i Emilkę. Szef Oli, Eryk, jest zafascynowany nową pracownicą. Od Roberta dowiaduje się, że to jego była dziewczyna.

Odcinek 1611
Marysię dręczy poczucie winy z powodu Szymona. Chyba zbyt pochopnie obciążyła go odpowiedzialnością za wypadek Huberta. Magda i Jerzy przyjeżdżają do Wadlewa z osiołkiem. Śmiałek interpretuje to zdarzenie jako znak z nieba. Matka pociesza Szymona, a on przeprasza brata za tragiczny w skutkach wypadek sprzed lat. Robert i Ola rozpoczynają pracę w jednej firmie.

Odcinek 1610
Hubert wybudził się ze śpiączki. Śmiałek domyśla się, że Wojtek pojawił się w Wadlewie z powodu tęsknoty za Malwiną. Grażyna odrzuca deklaracje uczuciowe Grzegorza i proponuje mu przyjaźń. On podejrzewa, że jej zachowanie związane jest z rozwojem choroby nowotworowej. Podczas rozmowy z matką Szymon wspomina wypadek brata, Zbyszka, który wydarzył się kilka lat wcześniej. Jego skutki były tragiczne - Zbyszek stał się inwalidą.

Odcinek 1609
Mieszkańcy Wadlewa postanawiają odnaleźć Wojtka i sprowadzić go z powrotem do miasteczka. Zlecają to zadanie Ryśkowi. Grzegorz zdobywa się na odwagę i wyznaje Grażynie, że czuje do niej coś więcej niż przyjaźń. Okazuje się, że ona odwzajemnia jego uczucie. Tragiczny wypadek Huberta poprawia relacje pomiędzy Marysią a jego byłą żoną, Sandrą. Lekarze wybudzają Huberta ze śpiączki farmakologicznej.

Odcinek 1608
Mieszkańcy Wadlewa postanawiają odnaleźć Wojtka i sprowadzić go z powrotem do miasteczka. Zlecają to zadanie Ryśkowi. Grzegorz zdobywa się na odwagę i wyznaje Grażynie, że czuje do niej coś więcej niż przyjaźń. Okazuje się, że ona odwzajemnia jego uczucie. Tragiczny wypadek Huberta poprawia relacje pomiędzy Marysią a jego byłą żoną, Sandrą. Lekarze wybudzają Huberta ze śpiączki farmakologicznej.


Odcinek 1607
Kacper rozmawia z Marysią na temat śledztwa w sprawie nieszczęśliwego wypadku Huberta. Jego zdaniem Szymon może zostać uznany za podejrzanego. Kończy się sprawa rozwodowa Grzegorza i Renaty. Byli małżonkowie idą porozmawiać do baru. Malwina ciągle rozpacza z powodu wyjazdu Wojtka. Z powodu zawodu miłosnego Florkowej mieszkańcy Wadlewa mają trudności z robieniem zakupów. Wiktoria, Aurelia i Łazanek postanawiają znaleźć wyjście z sytuacji.

Odcinek 1606
Malwina rozpacza po nagłym wyjeździe Wojtka. Wiktoria stara się podnieść ją na duchu. Mikser zaprasza Sabinę oraz Igora na imprezę. Igor zgadza się pójść, ale nie zamierza integrować się z przyjaciółmi Sabiny. Oni od razu zauważają jego negatywne nastawienie. Lekarz przekazuje Marysi niepomyślne informacje odnośnie stanu zdrowia Huberta. Policja przesłuchuje Szymona w sprawie nieszczęśliwego wypadku w skałkach.

Odcienk 1605
Malwina rozpacza po nagłym wyjeździe Wojtka. Wiktoria stara się podnieść ją na duchu. Mikser zaprasza Sabinę oraz Igora na imprezę. Igor zgadza się pójść, ale nie zamierza integrować się z przyjaciółmi Sabiny. Oni od razu zauważają jego negatywne nastawienie. Lekarz przekazuje Marysi niepomyślne informacje odnośnie stanu zdrowia Huberta. Policja przesłuchuje Szymona w sprawie nieszczęśliwego wypadku w skałkach.

Odcinek 1604
Dochodzi do szczerej rozmowy pomiędzy Patrycją i Fabianem. Ich relacje są coraz bliższe. Zazdrosny o Marysię Hubert zmusza ją do wyznań dotyczących Szymona. Kiedy poznaje prawdę, jest załamany i wściekły. Postanawia ponownie zmierzyć się z Szymonem w skałkach. Bartek odkrywa, że dziwne zachowanie Malwiny Florkowej jest spowodowane narastającym uczuciem do Wojtka.

Odcinek 1603
Pogarsza się samopoczucie Patrycji, która wciąż styka się z szyderstwami ze strony szkolnych kolegów. Dziewczyna opowiada o wszystkim Picassowi i po raz pierwszy spotyka się z nim w realu. Grzegorz nie ustaje w staraniach przekonania Oli do ponownego związania się z Robertem. Majka, Hubert i Szymon wyjeżdżają na wspólny wypad w skałki. W Hubercie budzi się zazdrość, gdy widzi Szymona flirtującego z Marysią.


Odcinek 1602
Trwa licytacja gospodarstwa Śmiałka. Wynik jest niespodzianką dla wszystkich. Grzegorz chce pomóc Robertowi w odzyskaniu względów Oli. Dominik daje Patrycji w prezencie perfumy. Zaskoczonej dziewczynie tłumaczy, że to nawiązanie do sytuacji, gdy razem z Mirką "bawiły się" w galerianki. Następnego dnia historię zna już cała szkoła. Patrycja czuje się upokorzona.

Odcinek 1601
Emilka nie może wybaczyć ojcu, że jest bliski sprzedania Novakowi gospodarstwa. Jest bardzo związana z domem i podejmuje decyzję o wzięciu udziału w licytacji. Narasta konflikt pomiędzy Grzegorzem i Olą, która sprawia coraz poważniejsze problemy wychowawcze. Dziewczyna imprezuje, wraca do domu późno w nocy, opuszcza szkolne zajęcia. Grzegorz decyduje się na rozmowę z byłym chłopakiem córki, Robertem. Marysia nie jest zachwycona planem wspólnego wyjazdu z Hubertem i Szymonem.

Odcinek 1600
Aurelia namawia Śmiałka, aby zgodził się na propozycję Novaka dotyczącą sprzedaży gospodarstwa. Za pieniądze ze sprzedaży domu mogliby przeprowadzić się do Hiszpanii. Plan Aurelii doprowadza Emilkę do wściekłości. Sandra opuszcza areszt. Hubert odbiera ją sprzed bramy więzienia. Marysię ponownie ogarnia strach o bezpieczeństwo rodziny. Aby załagodzić sytuację Hubert proponuje aby razem z Szymonem wybrali się na wspinaczkę w skałki.

Odcinek 1599
Zauroczony Wadlewem Cyprian planuje odkupienie gospodarstwa od Śmiałka. Stach proponuje Błażejowi udział w nielegalnym interesie. Ten odmawia. Dzięki wstawiennictwu Huberta sąd decyduje o warunkowym zwolnieniu Sandry z aresztu. Okazuje się, że Rajmund także niebawem opuści więzienie.

Odcinek 1598
Wojtek nie jest zachwycony nowym idolem Malwiny. Aurelia, zaaferowana Cyprianem Novakiem, coraz bardziej denerwuje Śmiałka. Patrycja zwierza się Mirce na temat poznanego przez Internet chłopaka, który, okazuje się, ma myśli samobójcze. Mirka jest zszokowana.

Odcinek 1597
Mirce nie przypadają do gustu znajomości, które Patrycja zawiera przez Internet. Trwają poszukiwania konkursowej zdrapki z gazety, w której główną nagrodą jest kolacja z gwiazdorem, Cyprianem Novakiem. Szczęśliwą znalazczynią okazuje się Wiktoria. Na polecenie dyrektora Patrycja, Fabian i Dominik muszą usunąć karykaturę ze szkolnej ściany. Współpraca pomiędzy Jowitą a Gabrysią układa się niepomyślnie.

Odcinek 1596
Grzegorz wspomina spotkanie z Grażyną. Ma wyrzuty sumienia, że pocałował dziewczynę własnego syna. Dochodzi do niemiłej rozmowy pomiędzy dyrektorem szkoły, Podolskim, a Patrycją. Dziewczyna nie zgadza się na propozycję dyrektora, bowiem nie chce uchodzić za donosicielkę. Mirek martwi się, iż po narodzinach dziecka Emilki i Bartka otoczenie przestanie traktować go jak członka rodziny.

Odcinek 1595
Wyrok sądu nie zezwala Sandrze na opuszczenie aresztu. Hubert zamierza wstawić się za byłą żoną. Po zakrapianej alkoholem imprezie Ola budzi się w mieszkaniu Szymona. Okazuje się, że poprzedniego wieczoru zafundowała sobie tatuaż - trupią czaszkę na ramieniu, czego nie pamięta. Dziewczyna spędza w klubie kolejny wieczór. Grażyna decyduje się odmienić wygląd. Grzegorz jest zachwycony efektem metamorfozy.

Odcinek 1594
Robert kolejny raz prosi Olę o spotkanie, ale dziewczyna woli iść z Szymonem do klubu. Tam upija się i flirtuje z nieznajomymi mężczyznami. Sąd odrzuca wniosek Sandry o wcześniejsze zwolnienie z aresztu w obawie przed możliwością jej ucieczki za granicę, do czego mogłaby wykorzystać podwójne obywatelstwo. Hubert nie rezygnuje z planu pomocy byłej żonie. Stan zdrowia Grażyny poprawia się. Sabina namawia ją, by dla poprawy samopoczucia poddała się zabiegowi przedłużenia włosów.

Odcinek 1593
Patrycja obawia się, że załamany Fabian może nawet targnąć się na swoje życie. Postanawia powiadomić jego matkę o kompromitującym incydencie. Jadąca pożyczonym od Błażeja samochodem Ola przypadkiem spotyka Roberta w towarzystwie atrakcyjnej kobiety. Mężczyzna proponuje Oli spotkanie, podczas którego prosi, aby wróciła do niego. Grażyna jest niezadowolona z faktu, iż Sabina widuje się z Igorem.

Odcinek 1592
Fabian nie pojawia się w szkole, od kiedy Dominik opublikował w Internecie kompromitujący go film. Martwiąca się o niego Patrycja usiłuje odnaleźć chłopaka, ale bez rezultatu. Terczyński udziela Adamowi nagany z powodu nieefektywnej pracy. Mężczyzna załamuje się jeszcze bardziej, gdy dowiaduje się, że Kulczycki zafundował Tomkowi bardzo drogie okulary.

Odcinek 1591
Po rekonstrukcji wyglądu twarzy człowieka, którego zwłoki znaleziono nad rzeką, Celina bez wahania rozpoznaje mężczyznę. Okazuje się, że jest to Julian, największa miłość jej życia. Dominikowi nie podoba się zażyłość Patrycji i Fabiana. Gdy Mirka informuje go, że Fabian jest autorem jego karykatury na ścianie szkoły, chłopak postanawia dać nauczkę rywalowi. Wszystko nagrywa za pomocą telefonu komórkowego. Adam z trudnością przystosowuje się do warunków pracy w firmie Kulczyckiego.

Odcinek 1590
Śledztwo wykazuje, że ciało znalezione nad rzeką w Wadlewie leżało tam ponad czterdzieści lat. Mieszkańcy snują domysły, kto to mógł być. Patrycja podejrzewa Fabiana o namalowanie karykatury na ścianie szkoły. Podczas kolejnego spotkania z Sandrą Hubert pociesza byłą żonę. W mieszkaniu Majki pojawia się złodziej podający się za kominiarza. Dzięki niespodziewanemu przybyciu Szymona kobieta nie zostaje obrabowana.

Odcinek 1589
Błażej ma wyrzuty sumienia z powodu trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się Barbarian. Podejrzewa, że wrocławska mafia pojawiła się w lokalu z powodu jego kontaktów ze Stachem. Rysiek przesłuchuje mieszkańców Wadlewa. Ma nadzieję na szybkie rozwiązanie zagadki odnalezionych nad rzeką zwłok. W szkole Patrycji pojawia się nowy uczeń - Fabian. Nie wzbudza życzliwości wśród przedstawicieli szkolnej elity, do której należą Dominik i Krystian.

Odcinek 1588
Po znalezieniu ludzkiej kości Rysiek wszczyna śledztwo w sprawie zabójstwa nieznanego człowieka. Łysy i Kazik pojawiają się w Barbarianie. Mężczyźni szantażują personel i żądają, aby lokal zaopatrywał się w alkohol pochodzący od wrocławskiej mafii. Kinga jest tą sytuacją przerażona. Marek jest załamany z powodu Anety i jej fascynacji poznanym niedawno szejkiem.

Odcinek 1587
Kinga próbuje unieważnić licytację, którą wygrał Tomek, niestety bez powodzenia. Okazuje się, że rodzina Żukowskich będzie musiała przystąpić do transakcji wartej milion euro. Aneta i Marek spotykają się z właścicielem willi, szejkiem Abdullahem al Rabeeah. Aneta wzbudza jego zainteresowanie. Pomiędzy Majką i Hubertem dochodzi do kłótni, której powodem jest Sandra. Pies Ryśka, Sołtys, wykopuje nad brzegiem rzeki ludzką kość.

Odcinek 1586
Marysię irytuje zainteresowanie Huberta problemami byłej żony. Jej zdaniem Sandra ściągnie na ich rodzinę kłopoty. Adam rozpoczyna pracę w firmie Artura. Tymczasem okazuje się, że Tomek przez nieuwagę rodziców wziął udział w licytacji internetowej domu wartego milion euro. Ku zaskoczeniu i przerażeniu wszystkich wygrał aukcję.

Odcinek 1585
Hubert bardzo przeżywa rozmowę z Sandrą. Współczuje byłej żonie, jednakże jest świadomy, że z jej powodu on i jego rodzina znaleźli się w niebezpieczeństwie. Mimo to postanawia udzielić Sandrze pomocy, co bardzo denerwuje Majkę. Daga podejmuje decyzję o odejściu z firmy Oskara Billa.

Odcinek 1584
W brukowcach ukazuje się wiele artykułów o życiu osobistym Dagi. Dziennikarze upubliczniają wstydliwe fakty z jej życia - pobyt w poprawczaku, zażywanie narkotyków, kradzieże. Przyjaciele nie okazują jej współczucia. Błażej ma problem w pracy. Sandra kontaktuje się z Hubertem i prosi go, by odwiedził ją w areszcie. Błaga byłego męża, żeby wyciągnął ją z więzienia.
 
Odcinek 1583
Błażej zaczyna pracę jako taksówkarz. Wieczorem spotyka się z przyjaciółmi w Barbarianie, aby to uczcić. Mimo obietnicy Daga nie przychodzi, ponieważ musi zająć się sprawami zawodowymi. Adam nie przyjmuje od Artura oferty pracy. Jest zniecierpliwiony tym, że Artur rozpieszcza dzieci, a teraz chce ratować jego rodzinę z tarapatów finansowych.

Odcinek 1582
Aurelia wpada na pomysł, jak udowodnić mężczyznom, że kobiety z Wadlewa są lepsze od modelek. Artur ma problem z uzyskaniem zaświadczenia, że może zostać ojcem chrzestnym Maciusia. Markowi udaje się załagodzić sytuację i chrzest odbywa się. Ku zaskoczeniu wszystkich Artur obdarowuje Maciusia bardzo drogim prezentem. Igor jest w dobrym humorze po nocy spędzonej z Sabiną, jednak obawia się reakcji jej znajomych na wiadomość, że postanowiła się z nim związać.

Odcinek 1581
Stolarczyk grozi Izabeli nożem. Sabina ratuje ją z opresji. Bartek, Rysiek, Wojtek i Śmiałek spędzają dużo czasu na planie filmowym, nie przejmując się obowiązkami. Igor pyta Sabinę o jej uczucia. Próbuje ją do siebie zniechęcić, mówiąc, że jest złym człowiekiem. Wieczorem Sabina bez zapowiedzi przychodzi do jego mieszkania. Oświadcza, że w życiu warto ryzykować, żeby nie żałować później, że się czegoś nie zrobiło.

Odcienk 1580
Szymon postanawia zorganizować przyjęcie. Wykorzystuje okazję, by pocałować Marysię. Igor ma Izabeli za złe, że przyjęła Stolarczyka do szpitala. Tego samego dnia Waldek próbuje wyłudzić zaświadczenie lekarskie. Wojtek namawia Śmiałka, by ugościł w swoim domu filmowców, którzy przyjadą nakręcić klip promujący Wadlewo. Wraz z nimi we wsi pojawią się seksowne modelki.

Odcinek1579
Chcąc odreagować, Szymon spędza noc z przypadkową dziewczyną. Liczył na seks bez zobowiązań, ale Roksana nie daje mu spokoju. Zdesperowany, prosi Marysię, by udawała jego dziewczynę. Mimo ostrzeżeń Dagi Sabina angażuje się w sprawy Igora. Idzie z nim do szpitala na zdjęcie szwów. Okazuje się, że na oddział przyjęto Stolarczyka.

Odcinek 1578
Hubert w żartach zarzuca Szymonowi, że podrywa Marysię. Chłopak jest zawstydzony. Marysia postanawia porozmawiać z nim w cztery oczy. Sabina martwi się o Kaczmarczyka. Daga uważa, że koleżanka darzy adwokata uczuciem. "Kaśka" zamierza umówić się z Gabrysią na randkę. Nie bierze pod uwagę, że dziewczyna może być już zajęta.

Odcinek 1577
Adam sądzi, że Artur zgodził się zostać ojcem chrzestnym jedynie z grzeczności. Kulczycki obawia się, że nie sprawdzi się w tej roli. Emilka martwi się o Bartka. Rozmawia z Markiem na jego temat. W Wadlewie mówi mężowi, co mogą zrobić w sprawie dziecka, zanim ostatecznie się poddadzą. Zbyszek zauważa, że Szymon jest zauroczony Marysią. Chłopak postanawia wyznać jej uczucia.

Odcinek 1576
Bartek jest załamany, że nie może mieć dzieci. Śmiałek powiedział już ludziom we wsi, że Emilka jest w ciąży. Igor jest zmartwiony, że Stolarczyk wyszedł na wolność. W obawie przed atakiem instaluje monitoring przed domem. Kinga i Adam organizują chrzest Maciusia. Artur jest zszokowany, gdy proszą go, by został ojcem chrzestnym.

Odcinek 1575
Wyniki badań są jednoznaczne - Bartek nie może mieć dzieci. Trudno jest mu się z tym pogodzić. Uważa, że zawiódł Emilkę. Igor zostaje wypisany ze szpitala. Tego samego dnia Stolarczyk wychodzi z aresztu. Gabrysia prosi "Kaśkę" o pomoc. Chłopak opacznie odczytuje jej intencje. Wydaje mu się, że Gabrysia jest nim zainteresowana.

Odcinek 1574
Hubert jest przejęty problemami Zbyszka. Zaczyna dostrzegać, że na Szymonie i jego rodzinie spoczywa wielka odpowiedzialność. Mikser urządza Dadze awanturę. Jest wściekły z powodu jej pocałunku z Oskarem, nie może też zrozumieć, jak ona może się dobrze czuć w tej sytuacji. Mówi Dadze, że musi wybrać, na czym jej bardziej zależy. Bartek i Emilka martwią się, że ich starania o dziecko dotąd nie przyniosły efektu. Jadą na badania do Wrocławia.

Odcinek 1573

Media rozpowszechniają plotki o wyprowadzce Miksera i jego rozstaniu z Dagą. Grzegorz jest zmartwiony decyzją Błażeja o porzuceniu studiów, ale musi ją zaakceptować. Daga i Oskar udzielają wywiadu. Całują się na wizji. Mikser jest zszokowany. Dzieci wyśmiewają się ze Zbyszka. Hubert staje w jego obronie. Dochodzi do wniosku, że jego sąsiad jest nieszkodliwy i zaczyna mu współczuć

Odcinek 1572

Oskar oświadcza, że nie zdementuje plotek o romansie z Dagą. Uważa, że szum medialny pomoże wypromować nową kolekcję i namawia Dagę, żeby udawali, że są razem. Próbuje nawet przekonać do swojego planu Miksera. Daga jest załamana postawą Oskara. Błażej postanawia rzucić studia. Uważa, że traci czas zajmując się czymś, co go nie interesuje. Chce zostać taksówkarzem. Stolarczyk zostaje schwytany przez policję.

Odcinek 1571
Wszyscy martwią się o Tosię, która spadła z drzewa. Emilka i Bartek postanawiają zaopiekować się dziewczynką do powrotu jej rodziców. Daga denerwuje się, że media wałkują temat jej rzekomego związku z Oskarem. Czuje się bezsilna. Tymczasem Oskara bawi ta sytuacja. Wkrótce Mikser dowiaduje się o plotkach. Izabela martwi się o Igora. Jego stan stabilizuje się. Mężczyzna zeznaje, że Stolarczyk był sprawcą napadu.

Odcinek 1570
Bartek i Emilka nadal starają się o dziecko. Okazuje się, że Daga nie może zakończyć współpracy z Oskarem. Wedle umowy, którą podpisała, jest zobligowana uczestniczyć we wszystkich akcjach promocyjnych i kampaniach reklamowych jego firmy. Na plotkarskich portalach internetowych ukazują się informacje na temat rzekomego romansu Dagi z Oskarem. Izabela nie może skontaktować się z Igorem. Zaniepokojona tą sytuacją udaje się do jego mieszkania.


Odcinek 1569
Bartek i Emilka nadal starają się o dziecko. Śmiałek nie może się doczekać, kiedy powiększy się ich rodzina. Jak się okazuje, Daga nie może ot tak zakończyć współpracy z Oskarem. Wedle umowy, którą podpisała, jest zobligowana uczestniczyć osobiście we wszystkich akcjach promocyjnych kampaniach reklamowych firmy. Tymczasem wspólnie spędzona impreza staje się pretekstem do wybuchu afery - na plotkarskich portalach internetowych aż roi się od informacji na temat rzekomego romansu Dagi z samym Oskarem. Przez cały dzień Izabela nie może skontaktować się z Igorem. Zaniepokojona sytuacją udaje się do jego mieszkania i wzywa pomoc. Igor jest cały we krwi.

Odcinek 1568
Grzegorz czuje wyrzuty sumienia po tym, co wydarzyło się między nim a Grażyną. Nie widzi innego wyjścia, jak przyzać się Błażejowi. Marek nie zostawia na Adamie suchej nitki. Krytykuje wprost jego szczeniackie zachowanie. Igorowi udaje się wybronić przed więzieniem kolejnego klienta, Waldka. Izabela nie może zrozumieć, dlaczego Igor pomaga wyjść na wolność takim niebezpieczym bandziorom. Tego samego dnia Waldek z niezapowiedzianą wizytą zjawia się w domu swojego adwokata. Pierwszy raz w życiu Igor jest przerażony.

Odcniek 1567
Hubert nie może zrozumieć, dlaczego Marysia zachowuje się tak nieodpowiedzialnie, zostawiając Julkę pod opieką chorego Zbyszka. Uważa, że jest lekkomyślna. Grzegorz podejmuje ostateczną decyzję o rozstaniu z Renatą. Motywuje to kompletnym brakiem zaufania do niej. Tego samego wieczora Grzegorz upija się w knajpie. Grażyna przypadkowo wpada na niego. Pod wpływem alkoholu Grzegorz prawi jej mnóstwo komplemetnów. Zgadza się również, by ona odprowiadziła go do domu. Adam chce się wycofać z nocnych tańców w klubie. Jest jednak za późno. A tymczasem Kinga dostaje zaproszania na występ chippendalesów.

Odcinek 1566
Mateusz opowiada Reniacie, jak naprawdę doszło do wypadku, w którym omal nie zginął. Hubert jest niemiły dla Zbyszka i stanowczo odmawia mu spotkania z Julką. Marysia jest zaskoczona zachowaniem męża. Zarzuca mu, że jest niewychowanym gburem. Hubert tłumaczy się tym, że nie może zaufać Zbyszkowi. Nie mógłby spokojnie patrzeć, jak ten mężczyzna bawi się z Julką, ponieważ cały czas bałby się, że on coś jej zrobi. Dziś są urodziny Emilki, która nie może oprzeć się wrażeniu, że wszyscy o nich zapomnieli - a zwłaszcza, jej świeżo upieczony mąż. Marzeniem solenizantki jest powiększenie rodziny.

Odcinek 1565
Grzegorz przypadkowo spotyka Grażynę w parku. Ta od razu zauważa, że z Królem jest coś nie tak, jest markotny i przygnębiony. Jest zaskoczona słysząc o tym, co ostatnio wydarzyło się niędzy nim a Renatą. Kinga namawia Kaśkę do powrotu do Barbariana. Śmiałek, nie mając nic do starcenia, postanawia wejść we współprace z Kazimierzem, by odzyskać Aurelię. Renata czuje się w obowiązku pomóc mężowi w jego sprawach zawodowych. Udaje się w odwiedziny do Mateusza - żołnierza, przez którego Grzegorz stracił pracę.

Odcinek 1564
Sewerynowi udaje się dodzwonić do Aurelii. Umawia się z nią na spotkanie, gdzie zjawia się również Śmiałek. Marian jest zaskoczony, widząc kobietę swojego życia w towarzystwie Kazimierza. Nie traci jednak pewności siebie i mówi jej, jak wiele ona dla niego znaczy, i że on żyć bez niej nie może. Daga informuje Sabinę o propozycji, jaką złożył jej Oskar i konsekwencjach, jakie czekałyby z tego tytułu salon mody. Sabina zarzeka się, że nie będzie jej błagać, by została i pracowała dla niej. Natomiast Mikser ostrzega Dagę, by dokładnie przemyślała wszystkie za i przeciw, ponieważ w życiu łatwiej jest o nową pracę niż prawdziwych przyjaciół. Renata obawia się, że Grzegorz nie wybaczy jej zdrady i zażąda rozwodu.

Odcinek 1563
Śmiałek tęskni za Wadlewem. Brakuje mu wiejskiego powietrza, jedzenia i klimatu. Do Wrocławia ze wsparciem dla niego przyjeżdżają Roman, Łazanek i Seweryn. Tymczasem Sabina robi Dadze wyrzuty, że kolejny raz wystawiła ich paczkę. A co gorsze, zignorowała też Mikołaja skupiając się wyłącznie na swojej karierze. Sabinę dziwi również naiwność koleżanki, która ślepo wierzy w szczere intencje Oskara i jego bezinteresowność. Bill stawia dadze ultimatum. Chce, by pracowała dla niego. Tymczasem Grzegorz staje przed Komisją Wojskową i zgodnie ze swoim sumieniem przyznaje otwarcie, że bierze odpowiedzialność za wypadek Mateusza podczas służby. Kiedy sprawa kariery zawodowej Grzegorza wydaje się być przesądzona, Renata dochodzi do wniosku, że czas porozmawiać o ich życiu prywatnym - przyznać się do zdrady.

Odcinek 1562
Marysia nie może przeboleć tego, jak zachowała się w stosunku do Zbyszka i Szymona. Zabrakło jej zdrowego rozsądku. Przeprasza obu za wczorajsze nieporozumienie i gorzkie słowa. W ramach naprawy relacji Marysia wraz z Julką oraz Zbyszek i Szymon wybierają się razem na spacer. Hubert jest oburzony, słysząc, że Marysia pozwoliła Zbyszkowi bawić się z Julką. Tymczasem Mateusz wybudza się ze śpiączki. Prokurator wybucha gniewem na wieść, że Grzegorz nie stosuje się do jego zakazów i kontaktuje się z poszkodowanym podwładnym i jego rodziną. W tym samym czasie w szpitalu zjawia się Dominik, reprezentujący firmę specjalizującą się w uzyskiwaniu odszkodowań z tytułu wypadków. Tymczasem Radek ma pomysł na realizację dobrze płatnego zlecenia dla jednej z firm odzieżowych. Dzięki niemu salon mody mógłby finansowo stanąć na nogi. Sabina postanawia zorganizować imprezę, by uczcić zawodowe sukcesy. Daga kolejny raz wystawia do wiatru swoich znajomych.

Odcinek 1561
Hubert robi wyrzuty Szymonowi, że kolejny raz zakłócił ciszę nocną w kamienicy. Dopiero do chwili dociera do Szymona, że sprawcą całego zamieszania był jego brat. Zbyszek sam udaje się do Marysi, by przeprosić ją za nocne zajście. Majka dość alergicznie reaguje na jego dziwne tłumaczenia i odmienne zachowanie. Tymczasem Tomek idzie do pierwszej klasy. Kinga zadbała o to, by rozpoczął edukację w najlepszej, prywatnej, renomowanej szkole. Adam nie do końca popiera jej pomysł - a szczególnie martwi go to, że nauka w tej szkole będzie kosztowała fortunę. Śmiałek radzi się Artura w sprawach sercowych. Kulczycki radzi mu by na początek zainwestował w swój wygląd. Emilka przyjeżdża na ratunek ojcu do Wrocławia. Paweł postanawia zrobić sobie chwilę przerwy od pracy, nabrać dystansu do ostatnich wydarzeń. Przed wyjazdem żegna się z Marysią i Julką.

Odcinek 1560
Radek za wszelką cenę próbuje odnaleźć Patrycję. Udaje mu się namierzyć hotel, do którego zabrał ją Dragon. Tymczasem Śmiałek nie może przeboleć, że pozwolił odejść Aurelii. Nie ma też pomysłu na to, jak ją odzyskać. Razem z Bartkiem zatrzymują się w mieszkaniu Pawła. Szymon zostawia brata samego w domu i Zbyszek daje sąsiadom do wiwatu, grając w nocy na bębnach. Marysia jest przekonana, że to Szymon kolejny raz ignoruje wszystkich dookoła.

Odcinek 1559
Mikser obiecuje pomóc Radkowi rozliczyć się z Dragonem. Razem z Wekslerową udają się do banku, by wypłacić pieniądze na rzekomy okup. Kiedy są gotowi sfinalizować układ z Dragonem, okazuje się, że w miejscu spotkania nie ma Patrycji. Bartek i Marian przyjeżdżają do Wrocławia, by odnaleźć Aurelię. Postanawiają zatrzymać się u Pawła, który właśnie wyjeżdża na wakacje. Po usilnych staraniach udaje im się zwabić Aurelię do Barbariana, ale podczas spotkania Mariana czeka rozczarowanie. Pod nieobecność matki Szymon opiekuje się Zbyszkiem.

Odcinek 1558
Radek musi kontynuować współpracę z Dragonem. Tym razem chłopak chce wyłudzić sto tysięcy złotych od Wekslerowej pod pretekstem zebrania okupu dla porywaczy, którzy przetrzymują Patrycję. Adam jest gotowy rozpocząć pracę. Zamierza utrzymać ten fakt w tajemnicy przed Kingą. Śmiałek niepokoi się o Aurelię, która nie wróciła do Wadlewa.

Odcinek 1557
Adam zwierza się Szymonowi, że przegrał w kanadyjskich kasynach zarobione tam pieniądze. Kinga nie wie o tym. Szymon załatwia Adamowi fuchę. Chłopak jest w szoku, kiedy dowiaduje się, co będzie musiał robić. Marysia jest pod wrażeniem nagrania, które zrobił dla niej Szymon. Hubert jest zazdrosny o nowego sąsiada. Dragon namawia Patrycję na wspólny wyjazd za miasto. Dziewczyna prosi Mirkę, by ta kryła ją przed bratem i w razie czego kłamała, że nocuje u niej. Kiedy oboje są już w hotelu poza miastem, Dragon kontaktuje się z Radkiem.

Odcinek 1556
Wbrew zakazom Grzegorz zamierza skontaktować się z matką żołnierza, który postrzelił się podczas służby. Tego samego dnia odwiedza też poszkodowanego. Po powrocie do kraju Adam z wielkimi oporami zabiera się za szukanie pracy. Szymon namawia go, by wybrał się z nim do klubu, w którym on będzie prowadził imprezę. Podczas wypadu Szymon wypytuje Adama o Marysię. Mikser próbuje pocieszyć Olę po rozstaniu z Robertem. Niestety, swoim zachowaniem i słowami sprawia jej jeszcze większą przykrość. Ola postanawia o tym porozmawiać z Kingą.

Odcinek 1555
Aurelia jest zaniepokojona zachowaniem Śmiałka. Sądzi, że ma on problemy zdrowotne, a co gorsza dotyczące impotencji. Malwina uświadamia jej, że Marian ugania się za inną kobietą. Grzegorz ma problemy w pracy, jeden z jego żołnierzy postrzelił się podczas służby. W świetle prawa Król jest odpowiedzialny za zdarzenie, może trafić do więzienia za narażenie życia i zdrowia podwładnych. Renata postanawia odłożyć rozmowę z Grzegorzem na temat jej romansu. Robert wyznaje Oli, że od czasu powrotu Kingi do Polski nie może przestać o niej myśleć.

Odcinek 1554
Mikser dochodzi do wniosku, że nie może prosić Dagi, by przez niego rezygnowała z imprezy, na którą zaprosił ją Oskar Bill. Ma się spotkać z dziewczyną po przyjęciu. Niestety, bankiet rozkręca się i Daga zapomina, że umówiła się z chłopakiem. Renata rozważa, by wyznać Grzegorzowi prawdę na temat Jarka. Temat schodzi na dalszy plan, kiedy Grzegorz opowiada jej o swoich problemach w pracy. Jeden z jego żołnierzy postrzelił się podczas służby i nie wiadomo czy przeżyje. Aurelia szuka sposobu, jak zaradzić chandrze Śmiałka.

Odcinek 1553
Szymon przeprasza Marysię za to, że tak hałasował i obudził jej dziecko. Korzysta z okazji, by poflirtować z sąsiadką. Seweryn zamierza uderzyć w konkury do Makowskiej. Daga boi się powiedzieć Mikserowi, że nie został zaproszony przez Oskara Billa na imprezę z okazji otwarcia jego nowego butiku. Ma wątpliwości, czy chłopak nie będzie miał nic przeciwko temu, że ona pójdzie tam sama. Mikołaj udaje przed Dagą, że nie widzi w tym problemu. Adam proponuje Kindze i Marysi, by wybrali się wspólnie na otwarcie nowego klubu muzycznego jego kolegi.

Odcinek 1552
Marysia reaguje emocjonalnie na wyznanie Pawła, który zarzuca jej, że sama zadecydowała o tym, jak mają się potoczyć relacje między nimi. Nie mówiąc mu o dziecku, nie dała mu szansy być ojcem dla Julki. Śmiałek jest zazdrosny o Makowską i Seweryna. Przesiaduje u kobiety pod domem i prawi cięte uwagi Sewerynowi podczas pracy. Aurelia jest zaskoczona dziwacznym zachowaniem Mariana. Ciszę nocną w kamienicy Żukowskich przerywają odgłosy imprezy, dochodzące z jednego z mieszkań. Jak się okazuje, nowy lokator, Szymon, urządził parapetówkę.

Odcinek 1551
Kinga nie może przeboleć faktu, że skompromitowała się przed Olą i Robertem. Ma żal do Marysi, że nie powiedziała jej o jego nowej dziewczynie. Robert jest zmieszany zajściem poprzedniego dnia. Pyta Kingę, czy ma do niego żal, że tak ułożyły się sprawy między nim a Olą. Seweryn oferuje Makowskiej pomoc przy wykonywaniu prac wokół domu. Marian jest zazdrosny. Hubert wpada na pomysł, by wyswatać Pawła z Klaudią. Marysia sceptycznie podchodzi do planu. Jest pewna, że Krzyżanowski będzie zły, ale za namową Huberta ściąga byłego męża do Barbariana.

Odcinek 1550
Radek opowiada Patrycji, jak wspólnie z Dragonem okradali dziewczyny. On zerwał z procederem, ale Michał nadal w ten sposób zarabia na życie. Pomimo wcześniejszych zapowiedzi Renata ponownie spotyka się ze swoją szkolną miłością. Ola widzi ich razem. Postanawia porozmawiać z Renatą, ponieważ zachowanie pary jest dwuznaczne i pozostawia wiele wątpliwości. Pierwszy raz po powrocie do kraju Kinga kontaktuje się z Robertem. Umawiają się na kawę. Podczas spotkania Kinga dowiaduje się, że Robert ma dziewczynę.

Odcinek 1549
Marysia jest zdegustowana zwierzeniami Renaty, która za pośrednictwem portalu społecznościowego nawiązała kontakt z Jarkiem, przyjacielem z czasów studenckich. Radek stara się wymóc na siostrze zerwanie z Dragonem. Mimo starań Grzegorza Renata coraz bardziej oddala się od męża. Teraz liczy się dla niej tylko Jarek. Kinga podejmuje decyzję odnośnie do Anety.

Odcinek 1548
Z okazji pierwszej rocznicy ślubu Ola i Błażej organizują Grzegorzowi i Renacie przyjęcie, ale Grzegorza bardziej absorbują pogarszające się relacje z żoną. Za wszelką cenę stara się je naprawić. Z kolei Renata zwierza się Marysi. Dragon przeprasza Pati i w końcu spotyka się z jej bratem. Po powrocie do domu Kinga znajduje w pokoju ubrania Anety.

Odcinek 1547
Uszczęśliwiona Daga zostaje zaproszona przez Oskara na kolejną imprezę. Patrycja chce przedstawić Radkowi Michała. Jacek pojawia się w Wadlewie. Bartek usiłuje wymóc na ojcu namówienie Jagny do powrotu do Gdańska. Jacek wysłuchuje porad Wojtka odnośnie dobrych relacji w związku.

Odcinek 1546
Gabrysia rozpoczyna pracę barmanki w Barbarianie. Nieustannie dochodzi do nieporozumień między nią a Kaśką. Marysia i Bartek organizują najlepszą opiekę medyczną dla Antoniego. Daga i Mikser, dzięki przypadkowo znalezionym zaproszeniom, uczestniczą w pokazie mody, podczas którego poznają samego Oskara Billa.

Odcinek 1545
Malwina żąda od Jagny, aby zostawiła Wojtka i wróciła do Gdańska. Marysi udaje się w końcu odnaleźć dziadka we wrocławskim schronisku dla bezdomnych. Kaśka przeznacza pieniądze z napiwków na zakup wymarzonego pojazdu, ale pierwszego dnia powoduje kolizję, w której poszkodowaną jest Gabrysia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz