środa, 10 lipca 2013

Paweł wraca do Polski. Będzie z Marysią? Powrót Krawczyka do Pierwszej Miłości.

W serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2013 będzie się działo! Po prawie roku przerwy Mikołaj Krawczyk wraca do "Pierwszej miłości". 
W nowym sezonie serialu powrót Pawła Krzyżanowskiego, który po rozstaniu ze swoją ostatnią dziewczyną Anną (Agnieszka Włodarczyk) wyjechał do Niemiec i prawie nie daje znaku życia. Ponownie pojawienie się w "Pierwszej miłości" Mikołaja Krawczyka wystawia na ciężką próbę jego związek z Włodarczyk, bo przecież znów będzie pracował z Anetą Zając, matką swoich synów. 
Fani "Pierwszej miłości" już od jesieni zeszłego roku zachodzą w głowę co się stało z Pawłem i dlaczego na tak długo wyjechał z Wrocławia. Wyjazd Pawła do Niemiec był oczywiście związany z problemami w życiu uczuciowym. Po nagłym rozstaniu z Anną były mąż Marysi (Aneta Zając) podjął decyzję o przeprowadzce za granicę. W "Pierwszej miłości" Paweł wraca do życia Marysi i Huberta (Michał Czernecki), którzy przeżywają kryzys po tym jak Schultz spędził noc z Sandrą (Monika Dryl). Jak podaje "Fakt" powrót Mikołaja Krawczyka do "Piewrszej miłości" może oznaczać kolejne zgrzyty w miłosnym trójkącie - Krawczyk, Włodarczyk i Zając. 
Według gazety obecna dziewczyna Krawczyka reaguje zazdrością na samą myśl, że jej ukochany znów będzie spotykał się na planie serialu z Anetą Zając, matką swoich 2-letnich synów - Roberta i Michała.Mikołaj Krawczyk zdecydował się na powrót do "Pierwszej miłości", bo od czasu odejścia z serialu nie ma żadnych nowych propozycji. Rola Łukasza w "Przyjaciółkach" jest tylko epizodyczna, a aktor musi przecież mieć stałe źródło dochodów.
- Rachunki się same nie zapłacą. Agnieszka myślała, że to zamknięty rozdział. Mikołaj w ogóle nie przedyskutował z nią tego faktu. Gryzie ją myśl, że znowu będzie widywał często Anetę, bo scenarzyści planują powrót granej przez nich pary – powiedział "Faktowi" znajomy Mikołaja Krawczyka.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz